Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka a ki...

Van itt olyan anyuka a ki angliaban el es SMA Staydown tapszert adott a babajanak?

Figyelt kérdés
SMA Gold-on kezdtuk, de sokat bukott, igy az orvos javaslatara elkezdtuk a Staydown-t. Nekem fura hogy hideg vizben kell elkeverni es hidegen adni neki.
2011. febr. 25. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia


Testhomersekleten is lehet adni tudtommal.

Igaz most aptamilt kap a lanyom, de elotte 10-11 honapig cow&gatet ivott.Probaltuk az sma-t is.

Sosem adtam hidegen egyiket sem.A doki mondta, hogy hidegen add?

2011. febr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, az van rairva hogy huto hideg vizzel kell elkesziteni, es kiprobaltam, ha szobahomersekletu akkor surubb lesz es nem folyik at a cumin. A masik bajom az hogy mindenhol azt mondjak hogy min. 70 fokos vizben kell csinalni a tapszert mert ugy pustulak el a bakteriumok benne. Miota ezt kapja, sotet zold lett a szeklete. Nem tudom mit csinaljak, ha a rendeset adom neki akkor kijon velole sugarban, ha a staydown-t kapja akkor meg nyugtalan, sir szerintem faj a hasa is tole. Infacolt kapja rendszeresen. Szegenykem meg csak 6 hetes de mar ez a 3. tapszer amit probalunk. :(
2011. febr. 25. 23:41
 3/9 anonim ***** válasza:

Esetleg a COW&GATE COMFORT vagy Aptamil comfort?

Ez bukos hasfajos babaknak ajanlotta a midwiffe.

Legalabbis nekem ezeket ajanlotta.HIPP-nek nem tudom, hogy van-e.

Infacol sem hasznal mindenkinek.Probaljatok ki az angol vizet is.Ha az sem segit akkor a GP tud felirni meg valamit (baratnom kisfia kapta) aminek nem tudom a nevet.

Remelem jobban lesz a babad.

Bootsban lehet venni meggymagparnat amit ha felmelegitesz es arra fekteteted segithet.

Meg a hajszarito volt ami csodat muvelt nalunk.A vegen mar a hangjatol is megnyugosott.

1 eves a lanyom es a mai naoig sikongat oromeben amikor bekapcsolom.Sure startba jartam ingyenes baba masszazsra.Keresd fel oket nyugodtan, mert kulon 1 alkalom van a hasfajos bukos babaknak.

Remelem segitettem kicsit.

2011. febr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Ma szörnyű napunk volt, szegénykém sirt egész nap, nagyon fájt a hasa, aludni sem tudott egész nap. Délután elmentem a gyógyszertárba és vettem neki colief cseppet, egy sz...os 7ml-es üveg £12 volt. De mivel hatott szinte egyből, nem bánom az árát. Angyalkám 5 óra óta alszik, nem is csodálom az egész napi nem alvás miatt...

A staydown tápszert meg ki is dobom, ennyit nem nem ér az egész, akkor inkább átöltöztetem naponta 5x mert lehányja magát. Már nem merek kisérletezni több tápszerrel. Minden héten viszem majd méretni és ha gyarapszik rendesen akkor nem csinálok semmit.

Amúgy pont tegnap, voltunk vele masszázson, végig sirta azt is. Még van 3 alkalom a kurzusból, remélem a többit tudja majd élvezni.

2011. febr. 26. 23:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Remelem gyorsan rendbejon minden!!

En drukkolok nagyon!!

2011. febr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Meg az jutott eszembe nem lehet, hogy tejerzekeny?

Probald ki azt is, hogy eves utan 15-20 percig hagyod a valladon

az agy 2 laba ala tegyetek konyvet, hogy megemelje a fejreszenel az agyat.

Annyira-de annyira sajnalom a babadat :( kislanyom is nagyon hasfajos volt es tudom milyen ez a szenvedes :(

2011. febr. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam rá hogy a tejérzékenység miatt bukik, mert az arca is vele van kis piros pöttyökkel. Kérdeztem a health visitort, azt mondta mivel a testén nincs, biztos csak melegkiütés. (Nem mintha olyan marha meleg 40 fokos nyár lenne....) kedden megyünk a 6 hetes kontrollra, majd kérek beutalót allergia vizsgálatra.

A kiságy megemelése nagyon jó ötlet, holnap meg is csináljuk. Köszi mindenkinek! :)

2011. febr. 27. 00:41
 8/9 anonim ***** válasza:

remelem sikerulni fog a visgalatot elintezni!

Nagyon szivesen segitek ha tudok! Nagyon ugy tunik, hogy en voltam az egyetlen hozzaszolod.

2011. febr. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Jé tényleg! :) észre sem vettem... :)

Már jobban van életem, most kelt fel enni. 6 órát aludt egy huzamban, ilyen még nem volt. Én is remélem hogy adnak beutalót, szeretném tudni hogy mi okozza a pöttyöket.

2011. febr. 27. 04:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!