Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hipp alma citromfű teát már...

Hipp alma citromfű teát már éreztétek büdösnek? A dobozban, még hígítás előtt.

Figyelt kérdés

A múlt héten vettem a babámnak hipp alma citromfű teát. Most először nagyon büdösnek találtam (már nagyon régen ezt issza). Ma vettem még egyet, hátha csak az előzővel volt valami baj. Ez is büdös volt, szúrós szagú.

Lányomnak ma többször volt hígabb széklete, lehet ettől ("csak" kb. 350 decit ivott belőle).

A lejárati dátumok: 2012.09.10. és 2012.11.02.

Megtennétek, hogy megnézitek a ti teátok is ilyen büdös e. Eddig csak ennél a két doboznál éreztem.


2011. márc. 21. 23:29
 1/7 A kérdező kommentje:

Bocs, nem 350 DECIT, hanem 350 MILIT :):)

Kb. négy hós korától ezt issza, eddig sosem éreztem ilyen szagúnak a teát. Most 1,5 éves, sosem volt semmi baja tőle.

2011. márc. 21. 23:31
 2/7 anonim ***** válasza:

Enyém is 4 hós korától. Én kezdettől fogva érzem h büdi:) Meg is kóstoltam ugy simán, nagyon rossz.

De neki izlik. Szerintem semmi baja. Azért ilyen mert nincs benne semmi "mű" dolog.

2011. márc. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Vettem ma kamillát is, annak teljesen jó illata van.

+ a málnásnak sincs semmi különös illata.

Az alma citromfűnek ennek a két doboznak pedig aceton szaga. Eddig is szagolgattam, de sosem volt ilyen szaga.

Mindenesetre nem merem ezeket adni a lányomnak, holnap veszek másik doboz almásat, remélem azzal már rendben lesz minden.

Csak kíváncsi vagyok járt e már más is így.

2011. márc. 21. 23:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, az alma citromfű kicsit büdösebb, mint a többi, ez a citromsav és az almasav miatt van, ami kioldódik belőle a csomagolásnál. Ha elkészül a tea, semmit sem érzel, csak nagy tömegű granulátum esetén.. Próbáld ki, ha a kiskanállal kiveszed, máris nincs ilyen szaga. Enyém is ezt issza (meg a Narancs teát) 4 hónapos kora óta, most 2,5 éves.
2011. márc. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok, most beleszagoltam a miénkbe is, hát így töményen nem kellemes az illata.
2011. márc. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megnéztem az enyémet. 2012.09.09-én jár le, és szagra nem volt semmi különös. Én csak azt a tipikus teagranulátum illatot érzem, egy egészen enyhe almával párosítva.

Ha aggódsz, inkább ne add oda a lányodnak!

2011. márc. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, hogy ilyen gyorsan válaszoltatok.

Nekem az a fura, hogy ez azért feltűnt volna a több mint egy év alatt ha mindig ilyen lett volna. Ez most nem az a tipikus tea granulátum szag. Ez meg már felbontáskor "megcsapott".

2011. márc. 22. 09:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!