Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Voltatok már valaki a Heim...

Voltatok már valaki a Heim Pál kórházban a babája hemangiómájával?

Figyelt kérdés

Lányom fején van egy nagy hemangióma, szerdára kaptunk időpontot az angiológiai rendelésre.

VAn valakinek tapasztalata a rendeléssel kapcsolatban?


2011. márc. 21. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
szia! én nem tudok neked segíteni, viszont az én fiamnak is van egy lencsényi a száján. nem túl nagy de pont a szája szélén van és nagyon látszik, nem szeretném ha ott maradna. ő most egy éves. ti mennyi idősek vagytok? írsz majd ha voltatok már a beavatkozáson, szerintem előbb utóbb mi is ott kötünk ki.
2011. márc. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak is van. Folyamatosan nőtt a fején születése óta.Mi is a Heim Pálba tartozunk, de mivel kb. fél év az előjegyzés, így elvittem közvetlenül Tasnádi doktorhoz a magánrendelésére. 7 hónapos kora óta kezeli, 3szor kapott fagyasztást, most 14 hónapos, és már alig látszik a "dudor".Még kétszer kell mennünk, két éves korára elfelejtjük az egészet.

Ha lenne kérdéset, írj privátot, szívesen válaszolok.

2011. márc. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a baja a lányodnak, de az a kórház nagyon jó, két hugomat műtötték ott, mindkettőt dr. Sült Tamás operálta, nagyon jó doki, vizitnél is bent maradhattunk:) Érdeklődj utána, hugaimnak lábtörés volt.
2011. márc. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ!

Három hónapos a lányom a hajas fejbőrén van a hemangióma, neki is folyamatosan nő.

Van egy kis hátszelem, úgyhogy a hétfői telefon után szerdára kaptunk időpontot.

Majd meglátom mi lesz a helyzet és ha máshogy nem megy hát akkor majd én is elhordom magánrendelésre. Mondjuk egyik sem egyszerű, Salgótarjánból kell felkorzózni két gyerekkel, a nagyobbat sem tudom addig sehová lepasszolni.

2011. márc. 22. 06:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Hány éves a nagyobbik? igaz még csak 18 vagyok, de ha gondolod vigyázok rá, ugysincs semmi dolgom meg nógrádi vagyok, de ha nem szeretnéd egy vadidegenre bízni a gyereked megértem:)
2011. márc. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bébiszitteri felajánlást, de sajnos most olyan passzban van a lányom (két és fél éves), hogy nem bízom másra...tombol a dackorszak és a testvérféltékenység, elviselhetetlenül tud viselkedni. Ráadásul annyira fél az idegenektől, hogy megáll a fejlődésben hacsak valaki ránéz.:-(
2011. márc. 22. 13:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha arra kerül a sor, hogy magánrendelőbe mentek,mondjuk a Tasnádihoz, ott van egy nagyon kedves asszisztens, aki segít mindenben, de akár be is mehet veletek a nagyobb gyerkőc, mert a doki is nagyon normális.Nekünk 3-4 havonta kell menni, és összesen 4-5 alkalom, azt biztos meg fogod tudni oldani, ne aggódj.Egyébként nem rögtön a kezeléstől múlik el, hanem annak hatására húzódik vissza fokozatosan, hónapokon át.
2011. márc. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nem tudom olvassátok-e még...voltunk a Heim Pálban, de mindenáron egy kísérletbe akartam bevonni minket, aminek az lett volna a lényege, hogy szívgyógyszert kap a gyerek, de mi ebbe nem egyeztünk bele, egész pontosan utólag mondtuk le.

Most várakozunk, fél éves koráig még nőni fog neki, aztán ha tankönyvi eset vagyunk akkor jobb esetbenn elkezd visszahúzódni.

Lényeg a lényeg, feleslegesen mentünk, ha nem kap gyógyszert akkor is csak megfigyelik. Lehet el kéne menni a magánrendelésre...

2011. márc. 31. 13:21
 9/9 anonim válasza:

Szia!Csak nem azt a "szirupos" kezelést ajánlották nektek is mert az én 2,5 hónapos kislányomnak is azt ajánlották.

Azt mondták nekem mivel mi pestiek vagyunk így nem fagyasztják le hanem mivel ő ennyi idős így ezt az új módszert ajánlják ,mert ő az ő szava járásunk szerint " pont alkalmas", na erre kiakadtunk mi is.

2011. máj. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!