Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyereknevelésben...

Milyen gyereknevelésben segítséget nyújtó oldalakat ismertek?

Figyelt kérdés
Kezdő szülőként olyan dolgokra gondolok, hogy milyen dolgokat kell megvenni, mi mire jó, milyen életszakaszban mekkora a gyerek és milyen dolgokat csinál, mivel játszik, kell e babakocsi, vagy el lehet lenne anélkül is stb...
2011. márc. 21. 10:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ideális esetben a védőnő ad egy rettentően hosszú listát a beszerzendő dolgok listájával. :)

A Suttogó meg tényleg megosztja a szülőket, én (elnézést mindenkitől) nem bírtam néhány oldalnál tovább olvasni, mert kiakadtam a nő tudálékos stílusától. Biztos, hogy vannak benne jó ötletek, de én ennek a számlájára írom az itt megjelenő sok "Teljesen el vagyok keseredve, már 2 hetes a babám, és nem tudom beállítani a napirendjét." - típusú kérdést is.

Ha már könyv, akkor személy szerint Ranscburg Jenőt ajánlanám, a Szülők könyvét. Igaz, abban kevesebb a "parktika", inkább hozzáállást lehet tanulni belőle. Később pedig jó az "Anya, taníts engem!", de az sem dogmatikusan, inkább, mert jó játékötleteket tartalmaz.


Remélem, nem zavartalak túlságosan össze. :)

2011. márc. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben osztom az előző véleményét,ne "betörni" akard a gyereket a suttogóval,inkább Ranschburg,ő a gyermek érdekeit tartja mindig szem előtt,nyugodjon szegény békében.
2011. márc. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Sok jó könyv van,mindet elolvasni nem lehet.A lényeg ha valami nem megy nem kell eröltetni,annak nézz utánna hogyan fejlődik egy baba milyen mérföldkövek vannak.

Hogy mire van szüksége, két szerető gondoskodó szülőre akik életük végéig szeretni fogják egymást ez a legfontosabb.

2011. márc. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

11:14-es vagyok!

Csak egy kis szösszenet,majd mutasd meg a feleségednek is,sok igazság van benne:

[link]

2011. márc. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!