Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A c&a-ba és a h&m-be mekkora...

A c&a-ba és a h&m-be mekkora méretig lehet badyt venni?

Figyelt kérdés
98-as,104-es kellene.A c&a-ba már vettem 98-ast de nagyon ritkán találok csak belőle.
2011. márc. 20. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Tescoban minap vettem 2-3 éves méretű bodyt, ami a 100 cm magas 2 éves lànyomra jó!

Scamp- nak vannak nagy body -jai.

De 2-3-4 éves gyereknek trikót szoktak venni bugyival, amibe betűrik a hosszú trikót, és nincs ki a dereka!

2011. márc. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia.Köszönöma válaszodat,a tescoba szoktam én is a legtöbbet venni,de eddig csak 18-24-es volt a legnagyobb amit láttam,de jó,hogy írtad,mert akkor ott nézem meg legelőször.A 18-24-eset hordjuk most,22 hós kisfiamnak,de már nagyon nyújtani kell,pedig ő csak 94 cm,a pocakja felveszi neki.A c&a-s 98-as méretű még a tavasszal jó lesz neki,de abból csak kettő van.Egyébént nem vagyok triko ellenes,csak amíg pelus van jó lenne kihúznunk a badyval.Kisfiamnak 1 veséje van csak és a derekára nagyon viogyázunk neki,arra meg a badynál nincs jobb:)))
2011. márc. 21. 06:35
 3/5 anonim ***** válasza:

a H&M ben nem tudom de a C&A-ban a legnagyobb méret bodyból a 98-as.


ha mégsem és van 104-es is akkor csak itt nálunk fosztják ki ezt a méretet mert még sose találkoztam vele.


de ha átlagos méretü babád lesz /van akkor a 104-es méretet jóval 3 éves kor körül hordják akkor meg már szobatiszták és nem előnyös a body.

2011. márc. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A cCa-s 98-as elég lenne neki,csak kapnék neki:))))Sajnos ritkán jutunk el,és akkor is elég kirámolják az akciós kosarat amibe lenni szokott általába.
2011. márc. 21. 19:22
 5/5 A kérdező kommentje:

Én 26 hós,93 cm-es kisfiamnak vettem pár hete a c&a-ban hosszú ujjú 98-as badykat,de mi is kihúzzuk vele tavaszig majd.Múlt héten is volt még itt Győrben sok belőle.

Bocs az off-ért,de az én kisfiam is egy vesével született,ti is jártok kontrollra?

2011. okt. 3. 19:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!