Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Veszélyes babát vállalni ha...

Veszélyes babát vállalni ha vesekövem van? Tapasztalatokat várok?

Figyelt kérdés
Szeretnénk babát vállalni, de most derült ki h vese kövem van.Ez mennyire jelent veszély?
2011. márc. 20. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:

A vesegörcsöm után 1 héttel derült ki, hogy babát várok. Igaz én se a vesekövemről se a babámról nem tudtam. :) Az utóbbinak nagyon örültünk, mert már régen vártunk Rá!

A kórházban készítettek röntgent, hogy kiderüljön, hol tart a kövem. Két nap volt mire megszültem (mármint a követ).

Ennek ellenére, hála a jó égnek a kisfiam 5 hónapos és makk egészséges!!:)

2011. márc. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem vese és epekövem is van és tudtam mindkettőről, úgy vállaltuk a babát, aki lassan 8 hónapos!:) Minden rendben volt a terhesség alatt. Pláne, ha tudod, hogy van köved, akkor ha esetleg kórházba, dokihoz kerülsz, tudod jelezni, hogy babát vársz. Nekem 2 kövem ment el, még terhes voltam, nem volt vészes, dokihoz sem kellett mennem, pedig nem voltak kicsik. Azt mondják azért, mert akkor már jó ideje szedtem a MagneB6-ot és az ellazította a belső izmokat is. Még terhesség előtt ilyen kő szülésnél kaptam a rengeteg infúziót...
2011. márc. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kisnita ***** válasza:

A legjobb barátnőmnek is veseköve van és homok is van neki :S Nem rég volt ultrahangos robbantáson. Babát terveznek már egy ideje. A dokija azt mondta nem befolyásolja a terhességet vagy a teherbeesést.

Minden jót neked!

2011. márc. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk Úgy "derült "ki hivatolasan hogy babát várok, hogy a körzeti doki beutalt a kórházba vesekőgyanúval!Én ugyan szóltam, hogy késik 4 napja, de még nem teszteltem...Így ráírta a beutalóra hogy csak UH-val vizsgálhatnak!

Ott már mondta dokinő, hogy kő nincs, de a babót már látja :)


Vesemedence és húgyhólyag gyulladásom volt :( Így én antibiotikummal kezdtem a terhességet!


De szerintem csak ha már gyanakszolés vizsgálatra kell menned, ne hagyd hogy röntgenezzenek! :)


Remélem hamar babás leszel, én nem okoz gondot a kő sem közben :)

2011. márc. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!