Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tegyem at a kisfiamat...

Mikor tegyem at a kisfiamat "rendes" agyba, vagy vegyem ki a racsot a kisagybol?

Figyelt kérdés
17 honapos lesz a kisfiam, es juliusban erkezik a kistestvere. Ugy gondoltam nem veszek meg egy racsos agyat, hanem kivennem lassan az egyik oldalat a kisagyanak, van hozza egy leesesgatlo deszkalap, hogy szokja, s majd a kicsi megorokli az o agyacskajat, o meg kap egy "nagyfiusat" leesesgatloval. De a ferjem szerin meg korai.
2011. márc. 19. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
nálunk ugyanez a helyzet, én is ezen dilemmázom, mert az sem jó ha közvetlenül akkor váltunk ágyat ha jön a kisteső, nehogy úgy élje meg, hogy "elvette" az ágyát. Az unokatesóm kisfia 2 évesen váltott ágyat de visszatértek rácsos ágyra mert folyton kijárkált belőle, az én kisfiam 19 hónapos szerintem nálunk se lenne másként. Ez nagyban gyerekfüggő is. Szerintem próbáld meg, és ha nem válik be még mindig visszateheted pár hét múlva a rácsot.
2011. márc. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 1 hónapos kora óta rendes nagyágyon alszik (nincs rajta semmi leesésgátló). Azóta tud le és felmászni, ezért döntöttem így, hogy lecseréljük a kiságyat. Nem esett le egyszer sem és nem mellesleg sokkal jobban alszik. 18 hónapos lesz nemsokára.
2011. márc. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunka 2 éves szülijétől kezdett rendes ágyban aludni, hozzátenném akkoriban még szopizott és velem együtt aludt a nagy ágyban. A földre tettem a kiságyból a matracot, ha esik ne essen nagyot. de hamar megszokta h nincs rács. Sőt örültem is neki mert a kiságyból ki szökdösött meg vissza. Egy ismerősöm játékot vett az új baba nevében és azt adták a nagytesónak. Mondhatnád neki cserébe adja a kicsinek az ágyát és megkapja a nagyot. Hiszen ő már nagy és a felelőssége is vigyázni a tesóra! Ugyanígy a cumival is, hiszen az csak kicsiknek való!
2011. márc. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ma 08:37 vagyok, nem 1 hónapos, hanem 13 hónapos korától alszik nagyágyban. Bocsánat, csak merül a billentyűzet.
2011. márc. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2011. márc. 21. 09:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!