Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Gyerekorvos megkérdezte...

A Gyerekorvos megkérdezte tőlem h verjük e a gyereket? Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk a doktornéninél és mikor levetköztettem a 8hónapos kislányomat megkérdeztem tőle h mi az a barna nagy folt ott a kis mellénél (hetek óta ott volt és gondoltam megkérdezem). Erre rámförmedt h "verik ezt a gyereket?". Totál lesokkolt, és mondtam h "dehogyis". Megvizsgálta (szerintem megnézte h a bordái el vannak e törve) és kijelentette h az anyajegy lesz valószínű és lehet h ahogy jött el is megy. Azóta nem térek magamhoz!!! Bocsánatot se kért h ilyet feltételezett!!! Mit tegyek? Váltanál dokit?
2011. márc. 18. 13:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló, bár nem ennyire durva, felhívtam az ortopédiát időpontot kérni 3 hónapos volt a kislányom, erre a csaj aki adta az időpontokat szinte leordibálta a fejem, hogy miért ilyen későn hívom már 1 hónapos korában kellett volna vigyem, hogy én milyen anya vagyok elképesztő hogy ennyire nem érdekel a gyerekem egészsége (hozzáteszem az orvosunk mondta hogy elég csak 3 hónaposan elmenni csípőszűrésre) hát én elsírtam magam, néha túl sokat megengednek maguknak és legtöbbször alaptalanul mert én is minden szir-szarért elvittem orvoshoz és akkor ilyet vágnak hozzám, elhiszem hogy téged is szíven ütött.
2011. márc. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos a gyerek erdekeit nezi. Nincs vele semmi baj, hogy megkerdezte. Nem kell magadra venni. Az lenne a baj, ha egy gyereket bevisznek kekre-zoldre verve, es nem szolna semmit. Az olyan dokihoz tuti nem vinnem a gyerekem. Ha amugy jo orvos, felejsd el az egeszet. Vegul is nem vered a gyereked!?
2011. márc. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Olyan vagyok én is, hogy ledöbbenek, de akkor persze nem jön ki semmi a torkomon, elnyelem magamban és rágódok a dolgon!

Elhiszem, hogy szíven ütött, azért egy bocsánatot kérhetett volna, de lehet tényleg csak poénból mondta.Ha amúgy jó doki nem váltanék.

Na az én 13 hónapos lányom is esik-bukik, mert állandóan siet, egyik nap a homlokát 3x ugyanott verte be, több, mint 1 hétig látszott a helye....ilyen korban előfordulnak a foltok. De ha az orvos kérdezi, szerintetek aki ténylegesen veri a gyerekét, bevallja, na azt kétlem.....

2011. márc. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!