Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is van mikor...

Más babája is van mikor "kinézi a szátokból a kaját"?

Figyelt kérdés

5 hónapos és mikor eszünk apával, szó szerint kinézi a kaját a tányérünkból! Van mikor maga elé húzza, ha engedem neki...!:)

Ti babátok is csinálja ezt?


2011. márc. 17. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi babánk 4 hónapos és nálunk is ugyan el van. Mi csak jót nevetünk rajta, majd csak abba hadja mikor már ő is velünk eszik.
2011. márc. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én 1 évesen, meg is eszi előlem. Ma is 2 szendvicset csomagoltam, mert elmentünk itthonról, nem volt időm enni, 1,5 szendót be is nyomott, én meg éheztem. A másé finomabb. :)))
2011. márc. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szerintem ezt minden gyerek csinálja, csak eltérő korokban kezdik, a te babád igen hamar rákapott erre:-)))

nekik ez ugyanolyan újdonság, mint bármi más a világon, ráadásul biztos, hogy érzik, hogy ételről van szó amikor látnak enni valakit, ami persze nagyon fontos a számukra.

2011. márc. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát mindenesetre nagyon aranyos!:) Már azt csináltam mint a kutyusunkkal sütögetős nyári estéken, hoyg elöbb neki adtam, és azután ettünk mi, de ez sem segitett:))) Nézett könyörgően hogy "ADJATOK NEKEM IS":)))) Megzabálom:)))
2011. márc. 17. 21:37
 5/9 anonim ***** válasza:

Mindig neki adunk előbb enni, és csak azután eszünk mi, de tényleg nem segít rajta, hiába, ha mi eszünk neki is jár a szája és a szemeivel kérdőre von állandóan. :)

5 hónapos

2011. márc. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4 hónapos kora óta:)

Hiába na éhezik szegény:))

2011. márc. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13 hós unokaöcsém is ilyen. Akár hányszor eszik apu, mindig elé áll és bámulja. De érdekes, mert ha megkínálja, akkor nem fogadja el. Elfordítja a fejét, majd visszafordul és tovább bámul.:)
2011. márc. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17 hós, de kb 8 hónapos kora óta ez csinálja, én inkább adok neki mindenből (mostmár), mert nagyon rossz evő, saját kajája szinte sose kell neki.
2011. márc. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kislányom 4 hónapos most és két hete csinálja ugyanezt. De annyira bámulja a kajánkat a kis gyönyörű szemeivel,hogy szegényt rendesen megsajnálom, de várnia kell még egy kicsit,hogy azt tudja ennyi amit mi. Amúgy annyira imádnivaló ilyenkor:):)
2011. márc. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!