Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvinnétek Dévény gyógytornára?

Elvinnétek Dévény gyógytornára?

Figyelt kérdés
6 hónapos lesz a lányom, és eddig mindent időben csinált.Hasról hátra már sokszor fordult, de hátról hasra még nem ( igaz, ez nehezebb is a babáknak.)Ami nyugtalanít, hogy nem csinálta még meg hason fekve a tenyértámaszt.Kinyomja magát, nyúl is a játékért, de nem nyújtja ki a karját.Utál hason lenni, mindig sír, ezért keveset van hason.Gondolom, ez is hátráltatja.A felüléssel még sehogy nem állunk.Szerintetek?Én magam is gyógytornász vagyok, de nem Dévényes, és a gyerekekhez nem nagyon értek...
2011. márc. 17. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress egy Dévényes kolléganőt, és mutasd meg neki a babádat. Ő majd megmondja a továbbiakat.
2011. márc. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs ilyen ismerősöm, de tudok pár telefonszámot.Én nem látok az izomzatával semmi gondot, de egyszer biztosan el fogom vinni.
2011. márc. 17. 15:01
 3/7 anonim ***** válasza:

lányom 7 hónapos múlt. 4 hónapos korától hordom Dévényre. a dévényesek előbb megnézik a babaát és aztán javasolják vagy nem a tornát. nyugodtan hívd fel a meglévő telefonbszámokat, egy látogatást megér, az általában díjmentes.


egyébként a babák ált. 8 hónapos kor körül ülnek fel. éppen ma beszéltük ezt a gy.tornászunkkal!

2011. márc. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hónaposan kezdett el próbálkozni a felüléssel. Szerintem a leírás alapján nincs elmaradva a gyereked, de természetesen, ha az megnyugtat mutasd meg egy szakembernek. Bár én azt gondolom, hogy nincs annyi baj a gyerekekkel, mint amennyit gyógytornászhoz visznek, csak ebben a felgyorsult világban még a gyerek fejlődését is szeretnénk gyorsítani, ami ugye nem megy.
2011. márc. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek!Én is bízom benne, hogy nincs semmi baj vele, próbálom is segíteni, rávezetni a fordulásra, stb.Ahhoz is egy kis lendület hiányzik csak.Csak a védőnő rám ijesztett, azt mondta a tenyértámaszt ennyi idősen már kellene csinálni..De szerintem az is meglenne, ha többet lenne hason.Elviszem azért majd.
2011. márc. 17. 17:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha megmondod merre laksz, szívesen segítek hogy hová tudod Dévényre vinni a babádat.
2011. márc. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Kecskeméten lakom, de már tudom, hogy hova viszem.Tegnap beszéltem egy kolléganővel, aki azt mondta, hogy ezek alapján nem is kellene vinni, de mint anya, vigyem el egyszer, hogy megnyugodjak.Reméljük, hogy korrekt lesz, és meg fogja mondani,ha nincs rá szüksége, és nem fog rásütni mindenféle diagnózist.
2011. márc. 18. 06:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!