Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éven felüli babákat szoptató...

1 éven felüli babákat szoptató anyukák nálatok is így van?

Figyelt kérdés
Másfél éves kislányom ha meglátja a cicit amikor öltözöm felpattan az ölembe és megszoppantja aztán széles vigyorral megy tovább vagy amikor együtt fürdünk akkor is előhalássza és csak úgy bekapja de még sorolhatnám, olykor zavarban érzem magam...
2011. márc. 15. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
15 hónapos a kisfiam, de ilyesmit egyelőre nem csinál, társaságban abszolút nem kéri a cicit, a pelenkázóra ha felállítom, néha "dudálva" jelzi, cicit szeretne. A hálószoba ajtóhoz megy,és finoman csapkodja az ajtót, ha kéri.
2011. márc. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ezért határoztam el még terhesen, hogy ha tudom, min. fél évig szeretném szoptatni a babámat, de maximum 1 évig. Végül 8,5 hónaposan a kisfiam leválasztotta magát, mert megjött a menszim, és neki nem izlett már a tejem.

Én szinte mindenkitől ezt hallom, aki egy év felett szoptat. És ennél még sokkal kellemetlenebbeket is:S. Ha téged ez zavar, (engem is zavarna) sztem ideje lenne leszoktatni...

2011. márc. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Emiatt egyáltalán nem érdemes még leválasztani!!! Nem tudom, mi lenne pontosan a megoldás, de ha téged ez nagyon zavar, első körben keress fel (emailen vagy telefonon ingyenes) egy ibclc-s szoptatási tanácsadót: [link]

Ők biztosan jobb infóval szolgálnak, itt a legtöbben CSAK a saját tapasztalatára tud hagyatkozni...

2011. márc. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 22 hónapos koráig szopott, amikor kedve szottyant jött és húzta fel a ruhámat. Semmi nem tudta olyan gyorsan megnyugtatni mint a szopi, aztán elégedett vigyorral szaladt is tovább.

Én imádtam, olyan édes volt. Magától választódott le, ma már 3 éves, ha az ölemben ül, és megtapinja a mellemet akkor megemlíti hogy elfogyott a tejecske, és ennyi.

2011. márc. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A fiam is ugyanezt csinálta kb 18 hónaposan. A játszótéren ha elfáradt, jött és emelgette e pólómat. A nappali szopit meg is szüntettem, aztán rá 2 hétre az estit is, a reggelit viszont elég nehezen "adta" fel.

A lányom 13 hós, ő már kb 2 hónapja nem szopizik nappal, este se mindig kér. A reggeli viszont még nagyon kell neki.

2011. márc. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az én lányom 22 hónapos!ő is sokszor cicizik még de főleg d.u. este felé jön rá és akkor akár 5 percenként jön hogy :cici!engem ez nem zavar de amikor hivatalos helyen vagy a dokinál kezdi akkor már nem bánnám ha elég lenne,de remélem szep.-től bölcsis lesz és akkor leválasztódik magától!
2011. márc. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam nem csinál ilyet! Bár ő csak hajnalban meg este szopizik. A hajnali szopi után még vissza is alszik, este meg azon alszik el. Mondhatom azt, hogy szinte csak álomba szopizza magát. Napközben ha meg is látja a cickókat akkor sem kezd ez kapálózni értük!
2011. márc. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!