Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igény szerint/sokáig szoptató...

Igény szerint/sokáig szoptató anyukák, mikor éreztétek úgy, hogy reggelire és a vacsorára is hozzátápláltok? És mit?

Figyelt kérdés
Picim 9 hónapos, 3szor eszik szilárdat és még 4-5ször szopik. Csak kettő foga van, egyelőre csak pépeket (gyümik, főzelékek) eszik, kiegészítve keksszel, gabonával, illetve a kenyérhéjat elszopogatja.
2011. jan. 31. 08:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 6 hónapos koráig csak ciciztettem a picikémet,aztán lassan elkezdtem neki a gyümit,zöldséget 1-2 hétig,és utána kezdtünk el szilárdat enni.Főzelékeket,tejpép,tejbegriz,joghurtokat......

2011. jan. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Arra vagyok kíváncsi, hogy mikortól adtál reggelit és vacsit (és mit), mert a tízórait, ebédet, uzsonnát már kiegészítem, de ekkor még szopik is. Tejtermékeket is kapott már. Nem tudom mit adjak neki reggel és este. De abban sem vagyok biztos, hogy mikor kezdjem el. A múlt hónapban 1kg hízott, amit kissé sokallok.

Itt sokan írják, hogy sajtos kenyeret meg ilyeneket eszik a baba. De ezt nem tudom adni neki két foggal...

2011. jan. 31. 11:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!