Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik nevet választanátok?...

Melyik nevet választanátok? Nemere, Nétusz, Zétény? Ha lehet mindegyikről vélemény. Hogy miért.

Figyelt kérdés

Pár hét múlva születik meg a kisfiunk,ez a 3fiúnevünk van,de nem tudunk donteni...

Külonleges nevet szeretnénk ami nem gyakori.

Mert a vezetéknevünk nagyon gyakori.


Esetleg valami otlet,olyan név ami nem Péter,András és egyebek...

Várom.



#Zétény #Nétusz
2011. márc. 15. 10:47
1 2 3 4 5 6
 41/52 A kérdező kommentje:

Kedves 38-as!


Persze,megírom!! Április közepén már remélem tudni fogjuk!


Nálunk Nimród az akinek világítóan szőke,szinte fehér a haja,leginkább nyáron! Kicsinek középszőke,de rövidre vágva teljesen szőkének tűnik. Mindketten tiszta kék szeműek!! :) Kíváncsi leszek a 3.babára nagyon!! Szeptember közepén kiderül ő milyen lesz. Bár Nétusz sötétbarna hajjal született...mégis szőke.

2013. márc. 17. 16:38
 42/52 A kérdező kommentje:

Voltunk Uh-on.


Megint fiú!!! :O

Nem hiszem el 3x-ra is??!! :(


Most a Nemere, Nándor és Zétény közt vacillálunk.

Nekem a Zétény tetszik a legjobban...

2013. ápr. 22. 10:06
 43/52 anonim ***** válasza:
A Nemere tök szép név, nekem tetszik. A 3 hónapos keresztfiam pedig Zétény. Ez is szép név. Mi is bajban voltunk a fiúnevekkel, nekem is három fiam van.:))
2013. máj. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
Nekem a Nétuszról egy fáraó múmiája jut eszembe. A Nemere az olyan fura. A Zétény tetszik legjobban ezek közül... Na és ha "sok" van? Azért annyira nincs sok. Lány névnek pl. az Anna már évtizedek óta top listás, mégsem lelki beteg szerintem egy Anna sem, és én nem is sok Annát ismerek...
2013. máj. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
Ja, nem néztem a dátumot, hogy már azóta másiknak kell név...
2013. máj. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 A kérdező kommentje:

Igen,de ismét aktuális a kérdés... :D


A Nemere a páromnak tetszik,nekem a Zétény.

Tudom gyakoribb név már,de mégsem annyira mint a Dávid,Bence vagy a többi toplistás nevek egyike...valahol csak az 50.helyen áll.Mint a Nimród.


Lehet így utólag jobb lett volna Nimród, Nemere, Zétény a fiúknak...Na mindegy változtatni Nétuszon már nem fogok!! ;) Pedig pont olyan lett a személyisége mint a Nemere név jelentése:nyughatatlan!!! :D

2013. máj. 12. 22:46
 47/52 anonim ***** válasza:
Én mostmár biztos N betűset adnék a 3.-iknak!
2013. máj. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
Noel, Nátán nem tetszik esetleg? 43-as voltam
2013. máj. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:

Szia, én még a 38-as vagyok! :))

És szerintem hozzátok még mindig a Nimród-Nétusz-Nemere passzol a legjobban!! :)))

Így egy sorban mind nagyon különleges!!


:)))

Persze egyébként a Zétény név is tetszik, nekem is most egy jó barátnőm kisfia Zéti lett! :))

Gratulálok a srácokhoz!

2013. máj. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 A kérdező kommentje:
2013.09.15-en megszületett a kisfiam es a Zétény nevet kapta! Így végülis a kérdésben feltett 3névből 2 mar gazdára talalt!! :D de nem becezzük Zetinek,attól valahogy ki ráz a hideg! :)
2013. nov. 22. 14:39
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!