Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes megvennem ezt a...

Érdemes megvennem ezt a babakocsit még?

Figyelt kérdés

Kisfiam 15 hónapos és most kb. 10,5 kg. Szeretnék egy sport babakocsit venni. Már elég sokat megnéztem, és nagyon megtetszett egy Hauck babakocsi, de csak 15 kg a terhelhetősége. Igy most elgondolkodtam, érdemes-e beruháznom rá. Fogalmam sincs, milyen gyorsan nőnek a babák és meddig tudom ebbe a kocsiba beleültetni. Például vajon idén télen még bele lehetne ültetni vagy 2 évesen már 15 kg-nál több lesz?

Erre a babakocsira gondolok:

[link]


Ha nem érdemes megvennem, tudnál hasonló minőségű és kinézetű kocsit ajánlani? Főleg a kék (türkiz, sötétkék) jöhetnének szóba, esetleg zöld.


2011. márc. 14. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha tervezel következő babát, vagy van olyan ismerősöd, akinek tovább tudnád adni, akkor érdemes. Vagy ha nincs senki ismerősöd, de mégis szívesen megvennéd, később vaterán is eladhatod, ha kinövi a kisfiad.
2011. márc. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Unokaöcsém júliusban lesz 3 éves , ő most 15kg.
2011. márc. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia sorstars. :) En is imadom a hauck babakocsikat es nekem is elmult 1 eves a kisfiam. Ugy nez ki, hogy hasonlot fogok venni mint ti csak a neve nem malibu hanem capri. En kerdeztem par kerdessel lejebb:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Ahogy en olvastam a malibu is eleg nagy kapacitasu vagyis a baba kenyelmesen elfer benne. Persze ettol fuggetlenul probald bele a kisfiadat, mert mindenki mashogy latja. Kisfiam is 10 kilo mult mi hetvegen fogjuk beleprobalni. :)

2011. márc. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]

itt ugyan ez sokkal olcsóbb 24999ft

2011. márc. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2011. márc. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek! Nagyon aranyosak vagytok! Hauck Sorstársnőm, akkor hajrá, legyen meg, a mi akaratnk! :)

Néztem a baby outletben is, de ott csak a sötétszürke olcsóbb, mi meg nagy kék mániásak vagyunk. :) De azért azt a segítséget is köszi szépen! Akkor a 15 kg még odébb van kicsit. Bár, az én kis drágám, imád enni! Mégegyszer köszönöm, mindenkinek, hasznos volt minden info!

2011. márc. 14. 17:34
 7/9 anonim ***** válasza:

sziasztok!

nyugodtan vedd meg az én fiam 1-évesen 13 és fél 14kg volt de annyira lelassul a súlyfejlődésük meg mozgékonyabbak is lesznek és sokat nőnek magasságra hogy most 2-évesen is csak 14kg! pedig én is sokat gondolkodtam hogy milyen kosit vegyek neki mikor 1-éves volt nehogy kinője

2011. márc. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A Malibu nagyon szuper!!! Olyat vegyél!

Egyébként szerintem a legtöbb babakocsi max. 15 kg-ig terhelhető.

2011. márc. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De jó! Akkor meg is veszem! Nagyon köszi a segítséget!!! :)))
2011. márc. 14. 20:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!