Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan álljunk majd neki a...

Hogyan álljunk majd neki a szobatisztaságnak? Egyenlőre csak infókat gyűjtök.

Figyelt kérdés
Kisfiam másfél éves, szeptemberben lesz 2 és úgy gond,gondoltam, hogy a nyár előtt nem kezdjük el. Ki, hogyan csinálta? Állva vagy ülve pisiljen az első időkben?
2011. márc. 14. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még jövő nyáron sem késő.
2011. márc. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Két okból is szeretném most elkezdeni, de semmiképpen sem erőltetni.

Az egyik, hogy nyáron érkezik a kistesó.

A másik, hogy azért szeretném ha jövő nyárra szobatiszta lenne, mert szeptemberbe tölti a 3-at és akkor már oviba fog járni.

2011. márc. 14. 13:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyáron próbálkozzatok, a legjobb időszak. Vegyétek elő a bilit,próbálja ki,beszéljetek róla,esetleg legyen 1-2 bilizésről szóló mesekönyv is. Szerintem ültesd rá az a legegyszerűbb. Pár napig ne nagyon mozduljatok ki,és ha úgy látod megy neki,akkor menjetek mindenhova pelus nélkül. Hozzáteszem 2 éves kor előtt nem nagyon érnek meg rá a gyerekek,a lányom 23 hónapos volt amikor elkezdtük,és vannak balesetek,de remélem a nyár meghozza az áttörést:) Olyan 2 és fél éves korára bizti minden OK lesz. Éjszakára kell a pelus mindenképp,ha száraz akkor megpróbálhatod már éjszakára is nélküle. Ez az egyik dolog a sok közül,amihez szintén sok türelem kell részedről,nem megy rögtön azonnal.
2011. márc. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bugyipelussal csináljuk mi(nagyon szégyenli magát ha bepisil, ezért nem kínzom a pelus nélküliséggel, addig amíg nem marad száraz nap végére a pelus)

Szépen fokozatosan egyre gyakrabban szól, ha pisilnie kell, a kakinál már abszolút nyerők vagyunk.

Sokat kérdezem kell e pisilni, kakilni, sok sok türelemmel.

2011. márc. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!