Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás? Már 3 napja...

Hozzátáplálás? Már 3 napja kapja az alma levét, most baracklével kellene folytatnom, vagy almapürével? Nem igazán tudom.

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Én először almalevet adtam, majd almapürét, utána jött a többi. Egyszerre mnidg csak egy újat vezettem be, amit 3 napig adtam. Persze volt olyan, hogy már kevertem az újat a korábban adottal.
2011. márc. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi barackot adtunk a kislányunknak, igaz nehezen ment a kaki és a védőnőnk javasolta a barackot. Bevált.
2011. márc. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én almapürével folytattam, aztán igyekeztem ráállni a barackra, mivel nekünk egyébként is gond volt a széklettel. a barack ezt megoldotta, almát és banánt éppen ezért ritkán kap.


szóval püré! :)

2011. márc. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Először almalevet, majd almapürét adtam neki, utána próbáltam a barackot is, de attól sajnos fájt a pocija, így azt egy időre hanyagoltam.
2011. márc. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!