Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy tejallergia?...

Lehet, hogy tejallergia? Kisfiam kakijában tegnap és ma mákszerű apró fekete pöttyök voltak. Lehet vér?

Figyelt kérdés
csak szopik,bár tegnap előtt kapott 2 kiskanál alma-áfonya pürét.lehet attól?Bár eszembe jutott a tejallergia is,mert már volt rá gyanú régebben és mostanában több tejterméket ettem.Mit gondoltok?Aggódjak?
2009. febr. 20. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak az áfonya. Az áfonya apró magvas allergizálhat ezért ne add 1 éves korig.
2009. febr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudtam,hogy nem lehet adni,de az volt ráírva,hogy 4 hónapos kortól ezért beraktam a kosárba,de én is aggódtam egy kicsit,.Köszi.Azért várom a következő kakit,hogy az is ilyen lesz e,ha igen akkor az már biztos nem áfonya.Köszi.
2009. febr. 20. 13:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószinü hogy attól van(áfonya) de nem jelent semmit.Az én kislányom is evett ilyen gyümi desszertet már többször is,mert imádja,neki viszont az egész kakija fekete volt tőle.Az áfonyában lévő vastól van.Nyugi,nem allergizál,különben nem lehetne adni 6 hós kortól.
2009. febr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!