Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tisztítsátok az első...

Hogy tisztítsátok az első fogacskákat?

Figyelt kérdés
10 hós a fiam!Egy hete bújt ki az alsó két foga!Tudom,hogy újra húzhatós fogkefével szokták tisztítani és,hogy a DM-es Nenedent fogkrémet szokták használni csak azt nemtudom,hogy mikor!Az lenne az ideális,hogy fürdés közbe vagy után megmosni viszont ő még utánna issza a tápszerét és általában azon el is alszik fekve a kiságyába tehát akkor már félkómásan nem szívesen ráncigálnám ki a fürdőszobába fogat mosni!De ha fürdés után tápszer ivás előtt mosom akkor meg nincs érteleme??Ti,hogy csináljátok?
2011. márc. 9. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak újjra húzhatós fogkefe van. Sztem az drága és egyelőre nincs szükség rá. Lehet kapni ugyanott egy 3 db fogkefe szettet. Egyelőre csak szoktasd a fogmosásra. Úgyis csak rágni fogja a kefét.

Az enyém 15 hónapos. Beviszek neki fürdés közben egy pohár langyos vizet 2 fogkefével. Az egyik rendes a másik a gumis. Ő rágja a gumisat, időnként én meg tiszta vízzel lesikálom a fogait. Így eljátszunk 5 percet.( 8 foga van )

Ennyi. Ha majd kijön az összes foga, akkor elég fogkrémezni.

2011. márc. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi úgy csináljuk,hogy Nenedent fogkrémet teszek a fogkeféjére,ezt nem baj,ha lenyeli.Közben én is mosom a fogam,ő a kádban pedig már várja,hogy az övét is sikáljam.Mikor kész vagyok,odaadom a fogkefét neki,és ő is próbálkozik.
2011. márc. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg megkínálhatod vízzel a tápszer után. Fürcsi közben vagy után fogat mostok. És mikor lefekteted ugye akkor issza a tápit. Miután megitta, adjál neki vizet, az egy kicsit leöblíti a tejet. :)
2011. márc. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!Végül is az utolsó válaszoló adta meg a kérdésemre a választ!A dilemmám az volt,hogy mikor tisztítsam?Tápszerivás után citromfűteát szokott inni de teljesen ízesítetlen,se cukor se citromlé nincs benne!Az is jó a víz helyett!Végül is a lényeg az,hogy ne maradjon tápszeres a foga éjszakára!

Köszönöm a válaszaitokat!

2011. márc. 10. 10:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!