Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás miatt folyhat a kislány...

Fogzás miatt folyhat a kislányom orra? 20 hós és a felső 2 szemfoga jön

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Létezik az ún. fogzós nátha. A fogzás olyan tüneteket produkál, mint a nátha.
2011. márc. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Reggel tettem fel egy ilyen kérdést, mert az én 20 hónapos kislányomnak is be van dagadva a szemfoga, és ma reggel óta folyik az orra. És pont 5 perce sikerült benéznem a szájába és láttam, hogy felül minkét oldalon már áttörte az ínyét, eddig felül nem sikerült megnéznem. Egy nagyon pici fehér pontot látok mindkét oldalon, biztos az éjszaka lehetett, mert nagyon szenvedett. Úgyhogy nálunk az orrfolyás biztos azért van.
2011. márc. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2011. márc. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Pont az én kérdésemet linkelte be az előző válaszoló.
2011. márc. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is vízszerű váladék folyt az orrából, mikor a felső fogai jöttek. Én mindig megmutattam a doktornőnek, és szerencsére nem volt semmi baj, csak a fogzás miatt meggyengült immunrendszer produkálta ezt a tünetet. Mikor kibújt a foga szinte egyik napról a másikra megszűnt az orrfolyás.
2011. márc. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon kösönöm!
2011. márc. 9. 08:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!