Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket vennéd meg a három...

Melyiket vennéd meg a három babakocsi közül? Esetleg ha valamelyiket már használod, elégedett vagy vele?

Figyelt kérdés

Az első kettőben az tetszik, hogy könnyű és kicsi, de mégis stabilnak néz ki. A harmadik is tetszik, de az sokkal nehezebb.


[link]


[link]


[link]


2011. márc. 7. 15:19
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Én az elsőt választanám, nekünk ilyen van és nagyon jó minden szempontból, persze nem földúton tologatom, de nem is a pláza márványpadlóján.

A másik kettő a dupla kerekek miatt nem tetszik, sosem értettem, hogy ez miért jó.

2011. márc. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

szia!

én az elsőhöz hasonló Espiro Magicről hallottam jókat, állítólag jó a rugózása is nem fapados és könnyű kicsire csukható a picit rosszab utat is bírja!

[link]

2011. márc. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó két válaszoló! Nagyon köszönöm! Hát, úgy látom, az első lesz a befutó. Főleg most, hogy egyikőtök írta, hogy ilyen van neki és teljesen elégedett vele. Az Espiro Magic-kel is kokketáltam. De nem látom, hogy felhajtható-e a lábtartója, de amúgy nagyon tetszik ez is. Köszönöm az ötletet!
2011. márc. 8. 16:31
 24/27 A kérdező kommentje:
Kedves 20:59-es, ha még visszaolvasol, lenne pár kérdésem. Könnyen irányítható a babakocsid? Villamossínen nem problémás az áttolása? Akadt vele bármilyen nehézséged már? Előre is köszi!
2011. márc. 8. 16:38
 25/27 anonim ***** válasza:

Villamossíneken és könnyen áttolom. Amúgy egy kézzel is simán, erőlködés nélkül irányítható.

A lábtartó műanyag része fix, de van egy párnázott lap része a lábtartónak, amit fel tudsz hajtani ha fekszik benne a baba. Egy mozdulattal ki lehet nyitni, összezáráshoz ugyan két kéz kell, de az is egyszerű.

Annyi a hátránya, hogy kicsi a kosara, de mis sosem használtuk nagybevásárláshoz, így ez engem nem zavart. Nem tudok más negatívumot mondani, szerintem nagyon jó választás volt. A rugózása kiváló!

2011. márc. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Állítható az Espiro magic lábtartója ez biztos!
2011. márc. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Szuper! :))
2011. márc. 11. 13:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!