Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket vennéd meg a három...

Melyiket vennéd meg a három babakocsi közül? Esetleg ha valamelyiket már használod, elégedett vagy vele?

Figyelt kérdés

Az első kettőben az tetszik, hogy könnyű és kicsi, de mégis stabilnak néz ki. A harmadik is tetszik, de az sokkal nehezebb.


[link]


[link]


[link]


2011. márc. 7. 15:19
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Ajjaj, micsoda port kavart a kérdésem. Hát, ha ennyire pocsék mind a három ("Kiskerék, fos" írójának üzenem a legkisebb neheztelés nélkül), akkor javasolna nekem olyat, amivel ő elégedett lenne és nem horror áron adják? Hálás lennék érte. Többieknek köszi szépen a válaszokat. Nekem most van egy Touragoom, amiben az erkélyen altatom a kicsim és szükségem lenne egy másik sport babakocsira, amit a garázsban tartok, mert a házban lift nincs és egyedül nem tudom a lakásból lecipelni gyerkőccel, táskával együtt. Városban lakom, nem földutak vannak és járatlan utakkal teli erdőbe se megyek vele.
2011. márc. 7. 15:49
 12/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a támogatást! :) Szóval, Budapesten, Budán lakom, sétálni mennék vele itt a közelbe, meg bevásárolni a MOM Parkba. Illetve Apával együtt Állatkertbe, sétálgatni, ilyesmik. Semmi harcos, küzdős, lócitromos dolog. :)

Nagyon jól néz ki az a Hauck babakocsi is. Van esetleg más színben is?

2011. márc. 7. 15:55
 13/27 A kérdező kommentje:
Ja, igen, ezt elfelejtettem megválaszolni, kocsiba is tennénk (jeep, amibe biztos befér amúgy mindhárom, mert elég nagy a rakodótér.)
2011. márc. 7. 15:56
 14/27 anonim ***** válasza:

én a graco-s vagyok


csak azt tudom ezután javasolni Neked hogy menj el és próbáld ki az összeset.


mindegyikkel nehéz nálunk - város- még járda sincs ha meg van derékszögben állnak a kövek de valamilyet kell venni.


szóval én kitartok a véleményem és a választásom mellett.


amit linkelt a 66/-os válaszoló az nem rossz de sajnos mint olyan mai modern babakocsi és kiskerekü ami nem rossz feltétlenül.


ha emeletre kell válaszd az elsőt és ne a harmadikat mert arra mondtad hogy a nehezebb mind3 közül.


Szóval mérlegelj v. olvass még kritikákat de nem biztos hogy a Te véleményed is egyezni fog mint ez a példa is ékesen bizonyítja. Ami az egyik szülőnek jó a másiknak kiváló a harmadik meg utálja..

2011. márc. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Szia. Most írtam ki egy kérdést egy easy go gtx babakocsiról. Nekem nagyon tetszik, csak nem tudom, hogy használatban milyen. Esetleg nézd meg azt hátha tetszik neked is.
2011. márc. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a jótanácsokat kedves Graco-s válaszoló! Igazad van. :)

Megnéztem az Easy Go-t, köszi szépen, nekem is nagyon tetszik, csak sajnos a mózessel már nem tudok mit kezdeni. Csak sportkocsiként használnánk, kisfiam már 15 hós. Jó lenne 40e alatt megúszni ezt a vásárlást. De ha most születne a kicsim, szerintem megvenném. Gondolom, mózes nélkül nem kapható. További szép napot Nektek!

2011. márc. 7. 16:24
 17/27 anonim ***** válasza:
Én ma voltam bababoltban sportkocsi ügyben szétnézni és az első típusút csak sétához ajánlotta a hölgy,mert a felépítése miatt-vázszerkezete miatt vásárláshoz,rápakoláshoz nem alkalmas.
2011. márc. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

[link]

Esetleg ez nem tetszik?

2011. márc. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat és az ajánlatot! Nagy bevásárlást én sem csinálnék, azt Apával intézzük hétvégén. Megnéztem a babakocsit, ez is jó, csak én az egybe tolókarost jobban szeretem. Először én is kétkarosat akartam, aztán a félkézzel való megfordulás és tolás miatt inkább az egykarosnál maradtam. De ez a babakocsi is tetszik! Köszönöm!
2011. márc. 7. 16:50
 20/27 A kérdező kommentje:
És szuper, hogy ennyien írtatok! Nem gondoltam, hogy ilyen sokan válaszoltok majd! Még szívesen olvasok véleményeket, ha más is megosztaná. Kellemes napfényes délutánt Nekek!
2011. márc. 7. 16:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!