Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baby Luuf-ot az dokink nem...

Baby Luuf-ot az dokink nem tanácsolta a 7 hónapos kisfiamnak. Tényleg befulladhat?

Figyelt kérdés
azt állítja, hogy a kámfor 3 éves kor alatt ártalmas, még a párologtatóba sem szabad tenni. Idézem: Látott maga befulladni, köhögő rohamot kapni csecsemőt? Na úgy kenegesse a gyereket. Viszont a cataflan cseppet felírta neki, pedig azt csak 1 éves kor felett lehet. Még mindig nagyon náthás. Azért gondoltam hátha segít könnyebben lélegezni.
2011. márc. 6. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Van bent valami, bár a baby-luufot javasolják. De én is úgy tudom, kámfor, eukaliptusz, mentol tilos 3 éves kor alatt, mert nincsenek kifejlődve a tüdőben valamik és ezért. Mentolos fogkrémet sem szabad.

Kend be zsírral és használj hidegpárásítót.

2011. márc. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!


én nem mertem bekenni vele sohasem egyik gyerkőcömet sem. Talán egyszer kentem be vele a nagyobbikat, és sokkal jobban köhögött tőle.. úgyhogy nem csináltam többet.

a cataflan cseppet pedig már fél éves korában kapta a kisebbik gyerkőcöm a kórházban amikor felszúrták a fülét.

2011. márc. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hú, jó, hogy írjátok! Én pár napja ezzel kenegetem a 9 hónapos kislányomat, mert ő is meg van fázva és köhög! De akkor lehet, hogy ettől?! Kipróbálom, hogy nem kenem rá, hátha akkor nem köhög annyira...

Bocsi, hogy offoltam, de köszi az információt!

2011. márc. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem iszonyú fuldoklós köhögőrohamot kapott,azonnal mentem lemostam,másik ruha,és elmúlt.1 éves a babám.Régen a nagylányomnak viszont nagyon jó volt,embere válogatja.
2011. márc. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!