Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejpép az mire jó? Anyatejes...

Tejpép az mire jó? Anyatejes babának kell, vagy csak tápszeresek használnak?

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
6 hónapos koráig csak anyatejesek voltunk, de akkor már felkelt éjjel is enni, addig nem. Ekkor kezdtem adni neki Sinlac pépet, így megint végigalussza az éjszakákat. Szerintem lehet minden babának adni, függetlenül attól, hogy anyatejes vagy tápszeres.
2009. febr. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi anyatejesek vagyunk és kb.8 és fél hónapos korától adok neki ált.este,mert már nincs annyi tejcsi.(reggel,este van szopi.)Amíg van tejed bőven addig szerintem felesleges.Én azért ezt adom ,mert a 9 hónapos fiamnak nem fogok már tápszert iratni.Szerencsére nem is volt rá szükség.
2009. febr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%
Én hat hónapos korában a hozzátáplálás bevezetéseként kezdtem el, h' hozzászokjon a sűrűbb állagú, kanállal ehető ételekhez. Az almalé után már almapépet is keverek a tejpépbe, amit nagyon szeret. Egyébként anyatejes, de az étvágyát már nem elégíti ki a tejmennyiségem, illetve fontosnak tartom, h' fél éves kora után már kóstoljon meg más ízeket is, és a tejpép jó alap a gyümölcsök bevezetésére.
2009. febr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!