Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S miért nem hízott 1...

S. O. S miért nem hízott 1 hónap alatt a babám?

Figyelt kérdés
8 hónapos lesz 14-én a babám, és február elején volt 7 kilós, a héten, pont rá egy hónapra újra megmérettem, és ugyanúgy 7 kilót mutatott a mérleg. Bár ez nem volt teljesen jó mérés, mert fészkelődött közben, és nem tetszett neki. De ilyen még nem volt hogy semmit ne hízzon, viszont másfél centit nőtt. Azt hozzáteszem, hogy csak akkor van nyugottan ha alszik, mert ha fent van akkor jár keze-lába, már mászik az egész lakásban, kapaszkodva feláll és úgy ugrál pl kiságy mellett. Tehát nincs egy nyugodt perce sem. Talán ez lehet az egyik oka hogy le mozogja. Egyébként Reggel tápszer(210ml), utána milupa tejpép, délben 1 üveg bébiétel, 2-3 körül gyümölcs, 5 körül 1 picike joghurt, este tápszer. És 3,20-al született. Mitől lehet hogy nem hízik?
2011. márc. 4. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
lemozogja :)
2011. márc. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt. Kisfiam 7-8 hónapos kora között tanult meg felülni, mászni, felállni, és bútorokba kapaszkodva oldalazva közlekedni. Na ebben a hónapban egyetlen dekát sem hízott, stagnált a súlya. Lemozogta, amit megevett.
2011. márc. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez van,lemozogja.
2011. márc. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

'Bár ez nem volt teljesen jó mérés, mert fészkelődött közben, és nem tetszett neki. '


Na, itt a titok nyitja! Amikor már izegnek-mozognak nehezebb őket mérni és 20-30 dkg is számít!

Lemozogja.

Ha jó az étvágya, fog ő hízni, nyugi :)

2011. márc. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat, megnyugodtam.
2011. márc. 4. 22:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!