Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napközben amikor leteszitek a...

Napközben amikor leteszitek a babát besötétítetek? Ki hogy csinálta, csinálja?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 13:32
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
mármint aludni ha leteszitek?:-)))))
2011. márc. 3. 13:33
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
nem szoktam besötétiteni csak nyáron ha nagyon süt a nap.akkor csak úgy hogy homály legyen ne tök sötét.
2011. márc. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
persze,nem csinálok teljes sötétet,tudja hogy nappal van,olyan fél homályt.egyik redönyt leengedem,ilyen borus idöbe elég csak félig a redöny,ugy már félhomály van
2011. márc. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az elso par honapban nem sotetitettem be, hogy tudja nappal van, nem ejszaka, de mar 7-8 honapos koratol igen.

13 honapos kisfiu anyukaja

2011. márc. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy csináltam, mint 13.36-os. Én is azóta besötétítek nála, mert ha csak félhomály van, nem alszik olyan jót. 17 hós múlt, így viszont gond nélkül alszik egyben 2-3 órát.
2011. márc. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem sötétítettem még homályra sem, hadd tudja, hogy nappal van és akkor nem hosszút alszunk.

27 hónapos kis legény anyukája

2011. márc. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Borus idoben kicsit, napos idoben jobban leengedem a redonyt, mivel delnyugati fekvesu a szobajuk, igy nagyon napos, vilagos lenne alvashoz.
2011. márc. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én eddig sosem sötétítettem be,de ma kipróbáltam,de csak félhomály van,nem tök sötét.Már egy órája alszik a drágám.muszáj valahogy trükközni,mert azt szeretném elérni,hogy kicsit többet aludjon délután.
2011. márc. 3. 14:06
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem a 13 hónapos babám nem alszik el, ha világos van. De az elején persze elaludt félhomályban is úgy 9-10 hónapos koráig.

Most csak egy pici rést hagyok a redőnyöm és éjjeli fényt dugok a konnektorba. Leteszem és már alszik is:)

2011. márc. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
besötétítek
2011. márc. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!