Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogok tudni szoptatni? Részletek.

Fogok tudni szoptatni? Részletek.

Figyelt kérdés

Első kisfiam születése után koraszülött osztályra került, komplikált császárom volt, egy hétig nem tudtam átmenni hozzá a másik épületbe. A melleim rettenetesen bedurrantak, a kórházi védőnő segített fejni, de mire a fiam akkora volt, hogy lett volna ereje szopizni, már semmi hajlandóságot nem mutatott rá, csak a cumisüveget fogadta el. Két hónapig fejtem, de egyre kevesebb lett és elapadt. Lelkiismeret furdalásom volt miatta és alkalmatlannak éreztem magam az anyaságra.

Most ismét babát várok és nagyon szeretnék szoptatni. A 21. hétben vagyok, de a melleim már őrületesen nagyok. Szerintetek, ha minden rendesen zajlik le, fogom tudni szoptatni?

Volt valaki hasonló helyzetben?


2011. márc. 2. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze ha ott lesz melletted a baba Ő lesz olyan - csúnya szóval - követelőző a 3. napon hogy megy a cici után szóval nem lesz gond.
2011. márc. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
PERSZE HOGY FOGOD TUDNI!!!Te is tudod hogy mik voltak a hátráltató események(rajtad kívül állóak) az első babádnál.Kicsi az esély arra hogy hasonló történjen.Küldök egy nagy adag optimizmust,és jó egészséget neked és a babádnak is.(a mell mérete nem mérvadó egyébként)
2011. márc. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!