Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez meg mindig altatasnak szamit?

Ez meg mindig altatasnak szamit?

Figyelt kérdés

Lefekszem(egyutt alszunk egy francia agyon)o odajon,lefekszik,elkapja a tapszert,megissza egy darabig nezelodik majd hasrafordul es elalszik.

Vegig ott fekszem mellete de nem erek hozza(mostmar).


2011. febr. 25. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok, mert az én fiam is így alszik el. Bár őt elalvás után beteszem a kiságyba.
2011. febr. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezen filozom,mert ugye nem segitem hozza az elalvashoz(egy hete meg a kezet kellet azert fogni,mostmar nem)de azert ottvagyok,nem egyedul alszik el.
2011. febr. 25. 12:18
 3/9 anonim ***** válasza:
ha nem feküdnél mellette és akkor ugyanígy elaludna, akkor nem altatás, de ha igényli, hogy ott legyél akkor altatás.
2011. febr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért fontos ez a kérdés számodra, hogy altatás-e vagy nem?

Ha a babádnak így a jó, ezt igényli, hogy mellette legyél, akkor szerintem tök mindegy.

Az én lányom is csak úgy alszik el, ha a sötétbe az ágya mellett ülök míg el nem alszik, aztán kimegyek ha elaludt. Még a kezét sem fogom. Nem tudom ez altatás-e, de nem is érdekel. Ha nagyobb lesz biztos azt fogja igényelni, hogy meséljek neki míg el nem alszik, ez is egy altatás.

Amíg kell a szülő hogy mellette legyen, addig altatás.

2011. febr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Babanaploba irom mikor mit csinalt,kesobb ugyis kerdezgetni fog errol ha nagyobb lesz.felirtam a datumot mikor aludt el eloszor igy de akkor ez meg az altatasos reszhez tartozik ezek szerint.

amugy a babakocsiologatas altatastol jutotunk el idaig,kozben volt minden,de semmire nem eroltettem ra hagytam hogy o alakitsa,egy hete nem keri a kezemet nem en nem adom oda neki.

2011. febr. 25. 12:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, altatás, próbáld egyedül hagyni, rájössz, hogy nem képes egyedül elaludni. Ez így szuper, ügyesek vagytok, hogy idáig eljutottatok, ha tervezel még gyereket, szoktasd a teljesen egyedül alváshoz.
2011. febr. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3. vagyok. Köszi hogy válaszoltál, mostmár értem, hogy a babanaplóhoz kell. Már azt hittem itt is arról van szó, hogy más anyukák dicsekednek, hogy az ő gyerekük már milyen hamar magától alszik.

Tényleg ügyes vagy, hogy idáig eljutottatok.

2011. febr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a dicseretet de nem sok erdemem van benne,mint irtam a lanyom maga donti el hogy akar leszokni az altatasrol,en csak segitek neki azzal hogy figyelem a jelzeseket.Jol haladunk es egyszer majd elalszik magatol is.
2011. febr. 25. 14:20
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem félig altatás :) Az nem gond, hogy igényli a jelenlétedet, de nagy előrelépés a babkocsihoz képest. Mennyi idős a kislányod?

Sajnos az én kisfiaim visszafejlődtek :( Lassan 2 évesek, eddig beraktam őket az ágyukba, és egy hang nélkül aludtak. De most kimásznak a kiságyukból, így ölben altatom az egyikőjüket, vagy lefekszem, és ő odabújik. Másik kicsit nem bújik hozzám, inkább húzgálja a takaróját, és fel-le mászkál. Esténként az etetőszékben alszik el, ha nagyon kidől :( Bár 2 hete ez megy, de javul a helyzet lassan. Bocsi, hogy leírtam, de vannak ilyen kirívó esetek is.

2011. febr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!