Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez már altatásnak számit?

Ez már altatásnak számit?

Figyelt kérdés

Ha este leteszem a lányom,melléfekszem és fogom a kezét,ugy alszik el.

ez már altatásnak szamit vagy nem?


2010. szept. 6. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Ha így altatod,akkor hozzászokik és később sem fog nélküled elaludni.
2010. szept. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Franko.Azt hittem csak a tologatas ringatas szamit annak.
2010. szept. 6. 12:00
 3/5 anonim ***** válasza:
igen. ez altatás. Én csak ülök az ágya mellett, amíg el nem alszik( néha 5 őerc, néha 30 perc), de már ez is altatás. Pedig nem csinálok semmit. Érdekes egyébként, hogy ha a férjem fekteti le, tőle nem várja, hogy ott üljön. Hm, ez van.:)
2010. szept. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez is altatás.

Mi is így alszunk el. Lefekszem a lányom mellé, és addig ott kell maradnom, amíg el nem alszik. Mondjuk nem sok, max 10 perc.

Az nem számít altatásnak, ha berakod a kiságyba ébren, köszönsz neki, jó éjszakát, és kimész, és ő ott egyedül egymagában majd valamikor elalszik.

2010. szept. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs ezzel,láttál már olyan kamaszt,amelyik az anyja kezét fogva alszik el?:))Altatás,de csináld nyugodtan,menni fog majd enélkül is.Én is a lányaim mellé feküdtem-addig cicin aludtak el-,és már régóta csak odaülök,mesélek,kijövök,elalszanak.:)
2010. szept. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!