Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zellert meg cukkinit hogyan...

Zellert meg cukkinit hogyan készítitek 8 hó fölötti babátoknak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! A cukkínit úgy készítem, hogy megmosom, meghámozom, a magját kivágom, és rizzsel, kockára vágott csirkemellel együtt felteszem főni. Ha kész (kb. fél órát hagyom a hús miatt, amúgy 20 perc), összeturmixolom, egy kiskanál étolajat teszek bele még forrón, és trappista sajtot reszelek bele. A zellert csak a húslevesből kivéve, összedarabolva kóstoltattam a kisfiammal. Minden jót Nektek!
2011. febr. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, egy gerezd fokhagymát is szoktam néha belefőzni. Üdv.
2011. febr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én is így csinálom csak hagyma nélkül... azért kérdeztem, h kis változatosságot vigyek neki a főzésembe...
2011. febr. 25. 11:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki egy pici fokhagymával, eleinte vedd ki, ha megfőtt, csak az íze és az illata lesz benne. Teljesen más,mint anélkül :-) Még egyszer minden jót!
2011. febr. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
spenótba szoktam neki tenni, és benne is hagyom, azt imádja! hát akkor próba szerencse :)
2011. febr. 25. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!