Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik az a joghurt, amit...

Melyik az a joghurt, amit ehet egy 15 hónapos gyerek és tényleg gyümölcs van benne? Úgy tudom, hogy Activiát még nem ehetnek! Vagy ez nem igaz?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 11:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Natur joghurtba apríts bele olyan gyümit, amit szeret, vagy a gyümipépet keverd bele. Az előre gyártott gyümis joghurtokban több a káros anyag, több a színezék és a kül. ízfokozó.
2011. febr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Csak az a baj,hogy amit most lehet kapni az a banán, alma, körte, ami mind megfog és nekem ezek nélkül is nagyon szorulásos a lányom! Szóval várom még a választ a kérdésemre! Neked pedig köszönöm a választ!
2011. febr. 25. 11:06
 3/18 anonim ***** válasza:

Én kizárólag natúr danont vennék, és kevernék bele gyümit. Szilvát kapsz fagyasztva, állítólag barackot is, de én azt sehol nem találtam.

Az aktíviáról vannak elméletek, hogy függőséget okoz,.,.

2011. febr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Kisfiam 13 honapos es en szoktam neki adni gyumolcsos activiat. Foleg a tropusi gyumolcsoset szereti nagyon meg a mangosat. De megeszi az eprest, meggyest is es a naturt is szereti. Egyedul a vaniliasat nem eszi meg. Nekunk semmi gondunk nem volt vele. Ha valami oknal fogva nem szabad nekik adni akkor en lemaradtam rolla. :( Sajnos nekem a natur joghurtba belekeverve a fagyasztott gyumolcsot nem eszi meg. Hat mit ne mondjak a fagyasztott meggyet en is megkostoltam es meg is ertem a gyereket. :) De azert problad meg mert tenleg jo otlet de az en fiam nem szereti a fagyasztott gyumolcsot.
2011. febr. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Gyümölcsös bébiételt is lehet belekeverni natúr joghurtba, azok tartósító-ízfokozó-színezék mentesek, magas gyümölcstartalmúak, finom lesz tőle.
2011. febr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A "gyümölcsös" joghurtokban, minden van, csak gyümölcs nincs.
2011. febr. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

11:38-nak

2 éves korig a gyártó sem ajánlja az actíviát.

2011. febr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Yogobellát vagy Frühtegutot szoktam neki adni, ananászosat, barackosat, meggyeset. De a tejtermék miatt és nem azért, mert hű de sok gyümölcs van benne. A gyümölcsadagot nem fedezi.
2011. febr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát én gyümölcsös Activiát adok 1 éves kislányomnak. Nekem nem mondta senki, hogy nem adhatnám. Abban legalább van gyümölcsdarab. ÉS annak ellenére, hogy szereti a gyümölcsöset, megeszi a naturt is. Nekem a naturt még a védőnő is ajánlotta anno. (Én pont a natur Danone-t nem adnám. Abból kiindulva, hogy a gyümölcsös joghurtjai is mennyi gyümölcsöt tartalmaznak, kételkedem abban, hogy a natur is jó minőségű is...)
2011. febr. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ez van a gyümölcsjoghurtokban:

[link]

2011. febr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!