Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pihenőszék? Vélemények! Ki...

Pihenőszék? Vélemények! Ki tudtátok használni? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 24. 13:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekünk pont ugyanilyen volt, és nagyon szerettük. Ebben is etettem sokáig. :)

Akkor adtuk el, amikor kisfiam belemászott, elkezdett vele hintázni a háttámlájába kapaszkodva, és átesett - szerencsére nem lett semmi baja (ez olyan 8-9 hónapos kora körül történt valamikor).

2011. febr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ilyenünk van.

20 hónaposa fiam és még mindig nagy kedvenc ez a szék!

Ő is átbillent és kiesett belőle, fordítva mászott bele és hintázott. De megtanulta, nem csinálja már és a kedve sem ment el a széktől.

Reggel, este ebben ülve issza a tejet, napközben is csak úgy beleül és nézi a mesét, vagy ebben nézegeti a könyvét.

nálunk nagyon bejött!!!

2011. febr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekünk is ilyen van. Mi nagyon kihasználtuk, mert sokáig úgy aludt el napközben, hogy bekapcsoltuk a rezgőjét és amíg aludt végig menni kellett a rezgőnek, különben felébredt.

Amikor elkezdtük a hozzátáplálást 6 hónaposan ebben etettem amíg nem tudott magától ülni, akkor tettem át az etető székbe.

Szóval mi szerettük és ki is használtuk.

2011. febr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugtattatok. Nekem nagyon tetszik. CSak azt sajnálom, hogy kék szinű, a kislányomnak akarom venni. Most kapott nemrég járókat abba beleraktam neki a játszózsőnyeget, de még nem igazán tetszik neki, a babyhordózóba szeret nagyon lenni, azért gondoltam beruházunk egyre. 15 hetes a kiscsaj
2011. febr. 24. 13:28
 5/13 anonim ***** válasza:

És akkor mi van, ha kék? :)))

Kisfiúnak cinkesebb lenne rózsaszínűt venni, de kislánynak kéket egyáltalán nem gáz.

2011. febr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja, és ráadásul nem látszik annyira rajta a kosz, mintha egy világos rózsaszínűt vennél. Később, ha nagyobb lesz, úgyis állandóan össze fogja maszatolni. Én nem győztem mosni a huzatát.
2011. febr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsónak igaza van:):):):)
2011. febr. 24. 13:30
 8/13 anonim ***** válasza:

Ugyanilyenünk van, imádjuk :)


0-3 hónap üvöltős hasfájós volt, hogy nappal csak ebben tudott megnyugodni, mert rázta a popsiját.

3-6 hónap hozzátáplálás alatt amíg nem tudott stabilan ülni maga volt a csoda. Neki is kényelmes, nekem sem kell izgulni a háta miatt

6-20 hónap most már ebben issza a reggeli kakaóját, vagy csak szimplán beleül, hintázik vele, vagy mesekönyvet nézeget benne üldögélve.


Szerintem el sem fogom tudni adni, mert amilyen messze vagyunk a 18 kg-tól addigra totál szét fogja strapálni :D De fantasztikusan erős, stabil, és jó, hogy mosható a huzata.


Nálunk napi szinten tényleg nyúzva van már 20 hónapja.

2011. febr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, lemaradt, hogy lányom van :) Egyáltalán nem kell mindenből tulirózsaszínt venni.

Ha majd bébipempőt fog enni nem győzöd majd mosni :)

2011. febr. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos tanácsot!!:):)

Ott vásároltátok ahol linkeltem, vagy esetleg máshol??

2011. febr. 24. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!