Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a gyermekének van/volt...

Akinek a gyermekének van/volt nyuszis motorja, mikor cserélte nagyobbra? Milyen "méretek" vannak még?

Figyelt kérdés

Kisfiam 17 hónapos, eddig bent a házban motorozott, de ma olyan jó idő volt kint, hogy kivittem a motort is. Le sem lehetett róla szedni, volt is hiszti, mikor be kellett menni. De úgy vettem észre, hogy kint már kicsi neki, mert cipővel nem tudta úgy hajtani magát, mint bent zokniban. Zavarta, hogy nagyon leér a lába és próbálta páros lábbal is hajtani magát, de nem ment.


Ezért gondoltam, hogy jövőhéten lecseréljük, vagyis kintre kap egy nagyobbat, csak nem tudom, hogy már csak az az igazi kismotor van, vagy van még egy átmenet a kettő között.


2011. febr. 23. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, most hányas motorja van a gyerkőcödnek. Nyuszimotorból a legnagyobb a 6-os (ilyet még csak játszóházban láttam eddig), és amit általában a játszótéren lehet látni, az a 3-as méret. Egy átlagos magasságú kétévesnek a 4-es motor a megfelelő, nekünk ekkora volt, amikor a fiam kétéves volt és hibátlanul tudott vele közlekedni. A számozást a motor matricáján találod meg egyébként.
2011. febr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ilyenje van, ezen nincs számozás:


[link]

2011. febr. 23. 17:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak ui. van,még pont jó neki,barátjának már mocija van és ők a Brendonba vették,azt hiszem 3-as számozású,de az vhogy más kialakítású így majdnem jó a picimnek is,tehát csak kicsivel nagyobb mint a nyuszis.
2011. febr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
előzövok,azt hiszem ilyen: [link]
2011. febr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Jövőhéten veszünk akkor egy nagyobbat. :D
2011. febr. 24. 09:37
 6/6 anonim ***** válasza:
A méretei alapján ez a nyuszimotor kb. egy 3-as kismotornak felel meg. A 4-es szerintem jó lesz, de a vásárláskor legyen veletek a gyerkőc is, hogy ki tudja próbálni!
2011. febr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!