Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pickwick babatea vagy csak...

Pickwick babatea vagy csak csipkebogyó?

Figyelt kérdés
Melyiket adtátok babátoknak? 3 hónaposan már lehet mindkettőt??A mecsektől fáj a pocakja.
2011. febr. 23. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én 2 hós korától a Pickwick gyerek gyümölcsteát adom neki ízesítés nélkül. Nagyon szereti. Most 4,5 hós és adok neki Hipp csipkebogyósat is.
2011. febr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én csakis igazi csipkebogyóból.
2011. febr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szintén igazi csipkebogyóból. Éjjelre hideg vízbe áztatom, nem forrázom, így nem vész el a magas C-vitamin tartalma. Reggel iható. Finom és nagyon egészséges.
2011. febr. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is igazi csipkebogyót áztatok, ízesítés nélkül és a lányom imádja.
2011. febr. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én megkérdeztem a védőnőt a pickwick gyerekteáról megnézte a dobozát és azt mondta lehet 2,5hónapos kora óta azt issza semmi baja. A lényeg hogy koffein mentes legyen. De jó a csipkebogyó is.

6hós baba anyuja

2011. febr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsi az Offért! Aki igazi csipkebogyó teát csinál, az csipkebogyóhúsból csinálja, vagy van filteres is?
2011. febr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a PW babatea csipkebogyó és hibiszkusz keverékéből van, nyugodtan adható babáknak is.
2011. febr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a pickwick csipkebogyó-hibiszkusz barackdobozos a nyerő minden fajtáját imádja a kisfiam, de csak is cukor nélkül hajlandó meginni, az epres a kedvence. Nekem annak idején a dokinénink azt mondta, hogy csipkebogyó teát nyugodtan adhatok az újszülött babámnak, ha nincs elég tejem...
2011. febr. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az egyik csipkebogyós vagyok és én csipkebogyóhúsból csinálom. Lehet venni mag nélküli csipkehúst gyógynövény boltokban.
2011. febr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!