Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a pickwick...

Mi a véleményetek a pickwick gyerekteáról? 2 hónapos a pici és mondta a védőnő hogy adhatok neki teát de a mecsek nem ízlik. Ezt egy ismerősöm ajánlotta mert csak ettől nem fájt a kisfia hasa. Erdeigyümi csipkebogyó meg rooibos.

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
1 éves kor felett ajánlott!
2010. okt. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Nekem tápszeres volt mindkét babám, de sosem teáztattam őket. Ők vizet ittak. Ha máshogy nem, kiskanállal adagoltam.


Nem vagyok a teáztatás híve, mert nem értem mire jó. Azon kívül, hogy később a sima vizet majd nem issza meg.

2010. okt. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én azt adom neki 6 hónapos kora óta. Hát, lehet, nem merném még 2 hónaposnak adni... Kérdezd meg a védőnődet.
2010. okt. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Lepontozás lesz ebből.......de én is kb.2 hósan adtam elöször neki és késöbb is csak azt mert a mecsektől nagyon fájt a hasa:-( Nem lett baja tőle!

Üdv.A

2010. okt. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

De miért mondta a védőnő h adhatsz neki teát? Tápszeres vagy anyatejes? Ha anyatejes felesleges teáztatni (rászokhat a cumira és nem fog megdolgozni a tejcsiért...bocs ha ezt tudtad nem okoskodásnak szánom).

Ha tápszeres akkor lehet hogy kell itatni mellette (bár erről is megoszlanak a vélemények) de én is a forralt lehűtött, vagy babavizet mondanám.

Ha mindenféleképp teát akarsz neki adni akkor a sima csipkebogyót nagyon enyhén szokták ajánlani vagy az édesköményt mert önmagában is édeskés íze van, mégse cukros. De azzal is ha teheted, várj 3 hós koráig.

2010. okt. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amúgy anyatejes a pici, de akkor ha már adok inkább vizet.
2010. okt. 22. 15:52
 7/8 anonim ***** válasza:
nyugottan adhatod neki.semmi baja sem lesz!!!
2010. okt. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én babámnak 8 hónaposan kiütése lett a csipkebogyótól. Ez alapján nem adnék még neki 2 hónaposan ilyet.
2010. okt. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!