Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen teát adhatok már 10 hós...

Ilyen teát adhatok már 10 hós babámnak? Pickwick csipkebogyó hibiszkusszal.

Figyelt kérdés
Víz mellett igényli a teát is este de váltani szeretnék a kamilláról.Pici kora óta ezt issza szerintem ez már hosszú idő nem?
2010. márc. 1. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát fő a változatosság:) Ihatja ezt a teát, mi mondjuk hippes teákat iszunk, igaz van benne cukor, de én nagyon lazára csinálom lányomnak, épp, hogy legyen valami ize.
2010. márc. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem inkább pickwick gyermekteát kapjon.

A másikba van koffein...

2010. márc. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem 6hós a babám mi a pickwick gyerek teát isszuk,abba is van hibiszkusz is,meg alma is,meg csipkebogyó is talán!

És nem kell semmi bele,mert nagyon fincsi erdei gyümi izü tea!

Szerintem próbáljátok ki ti is!:)

2010. márc. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!Hallottam valahol hogy a kamilla tea hosszútávon nem a legjobb ezért szeretnék váltani.Kipróbáljuk ezt hátha beválik.
2010. márc. 1. 11:31
 5/8 A kérdező kommentje:
Ebbe nincs koffein utána néztem, én nem adnék olyat amiben van.De a másik is jó ötlet.Köszönöm.
2010. márc. 1. 11:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! nekem 9 hónapos kora óta issza ezt a pickwick csipkebogyó hibiszkusszal teát, nincs benne fekete tea, szóval ihat bármennyit belőle :)

A kamilla teát én is úgy hallottam hogy hosszú ideig nem szabad adni, szerintem simán meg fogja inni a babád is, add neki nyugodtan.

2010. márc. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. márc. 1. 11:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom 15 hónapos,pár hónapja a pickwick csipkebogyó variációk teát issza.Nagyon fincsi!
2010. márc. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!