Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kúpot keresztben, vagy...

A kúpot keresztben, vagy hosszában felezzem?

Figyelt kérdés
A másik felét felhasználhatom 6 óra múlva?
2011. febr. 21. 20:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%

Ugyan már...

A hatóanyagból ugyanannyi van az elejében is, mint a végében. Ha meg forró késsel vágod, akkor mi értelme van, a fele ráolvad a késre, és akkor tényleg oda a hatóanyag, mert már jóval kevesebb marad a fél kúpból. Keresztbe vágva is leviszi a lázat és gyorsabb is, mint vacakolni a hosszába vágással, amikor ég a láztól a gyerek...

2011. febr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

átlósan ;)


(keresztben szoktam én is)

2011. febr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
69%
Hát bakker én mindig is hosszában vágtam, kicsit lekerekitettem az éleket és ennyi. Nekem is a doki mondta, hogy hosszában kell. Miért pontoztátok le a válaszadót, aki ezt irta? Amugy hatóanyag szempontjából vszinü mindegy, ugyanannyi anyag van benne a tetején, mint az alján, az tuti. Tehát vágd akárhogy, ha csak fél adag kell.
2011. febr. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
51%
kedves kérdező! Látod valaki így valaki úgy csinálja , tehát mindenki másképp de végülis mindekinek hat. Vágd úgy ahogy neked kényelmes :) Én hosszában vágtam mindig mert én meg keresztben nem tudtam elképzelni hogy utána hogy dugom be neki azt a kicsi de vastag részt ami ráadásul nem is vékonyodik el a tetején. Szerintem strapásabb a vastagsága miatt úgy behelyezni, de látod van akinek úgy is sikerül. Mindenesetre ha hosszában vágod el nem sérti fel a popsiját mivel a hő hatására egyből olvad, tehát nem tudja megsérteni. De tény hogy nekem is mindig eltört hosszába ezért nem tudtam felhasználni a másik felét már. :( Keresztbe meg nem próbáltam soha a leirtak miatt.
2011. febr. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ja de egyébként ha ez segít, nekem az első kúpnál amit a születésekor váltottam ki a Germicid C-re az volt ráírva a patikus által hogy hosszában felezve adagolja!
2011. febr. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
27%
hoszzában,nekem is ezt mondta a doki és a védőnő is,külön felhivták rá a figyelmem,hogy hosszában,és igen,a hatóanyagok miatt,de pontosan ezt én se tudom leirni,de kérdezz rá a dokitól,hidd el,azt fogja mondani hogy hosszában.Én sem tudom miért kell azokat lepontozni akik hosszában vágják,nyilván nem magu(n)któl találták ki,hanem az orvos mondta,aki valószinű ért hozzá.
2011. febr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm!

A lepontozót nem értem miért csinálja.

Én nem pontoztam le senkit, mivel valakinek ilyen tapasztalata van, valakinek pedig olyan.

2011. febr. 22. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!