Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az nem baj, ha a kis "Vakarcs"...

Az nem baj, ha a kis "Vakarcs" már vagy 4-5 hete keresztben fekszik? Így is olyan kényelmes Neki, mint hosszában? 24hetes vagyok

Figyelt kérdés
2008. máj. 13. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Nyugodj meg ő tudja mi a jó neki. Nekem is keresztben volt egészen a múlt kedd éjszakáig, akkor megfordult és most fejfekvéses.

Üdv, 31 hetes kismami

2008. máj. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy fekszik? Ilyenkor még forgolódik bőven, majd később áll be fejjel lefele.

26 hetesen nekem is keresztbe volt:-)

Amúgy ha nem lenne jó neki, akkor nem így feküdne-)

2008. máj. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én babóm is mindig ezt csinálja, pedig már szuggerálom, hogy jó lenne, ha fejjel lefelé fordulna, mert már 32. hétben járunk. Időnként meg is fordul, aztán amikor megunja, visszafordul keresztbe, vagy épp a fejét teszi felfelé... Nagy kópé. Remélem, azért még időben oda fordul, ahová kell.
2008. máj. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!