Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 7hós, már elég sok...

Babám 7hós, már elég sok mindent kóstolt?

Figyelt kérdés
viszont csak egy-két kanállal eszik a dolgokból,és utánna nem kell csak a cici,nem zavar,csak az a kérdés,hogy nem gond e?
2011. febr. 21. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Enyém hat hónapos, most kezdem el almával, de a védőnő azt mondta, hogy 9-10 hónapos koráig nem baj, ha csak ízlelgeti a dolgokat és nem tudunk kiváltani egy etetést sem. Amíg van elég tejci és kóstolgat mindenfélét legalább pár kanállal, addig nincs gond, nekem így mondta az orvos is.
2011. febr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Lánykám is 7 hós lesz egy hét múlva, kb. egy hónapja kóstoltatom. Igazából semmi nem kell neki, csak cici, úgy, mint nálatok. :) De ma csináltam neki tejpépet (Milupa vaniliás 4 hó-tól lehet adni), és raktam bele öszibarackot. Na azt úgy cumpázta befelé, hogy csak lestem. Pedig eddig külön az őszibarackot, és a tejpépet sem ette meg. Egy próbát megér! :)

Egyébként nem gond, amíg elég a tejcsi! Én is imádom szoptatni, majd eljön az idő, mikor készen áll más ízek befogadására is. :)

Sok sikert!

2011. febr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond, és nem is kell erőltetni. Az én lányom is 7 hónapos, és van olyan amit nagyon szívesen eszeget (őszibarack, alma, répa,banán, gesztenye. Nekünk azért kell egy picit "belehúznunk" az evésbe, mert a lányom az utóbbi 1 hónapban semmit nem gyarapodott. Ha nálatok még hízás is van, akkor véleményem szerint bízd a babádra az evést :-)
2011. febr. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt, kb. 6,5 hósan kezdtük a kóstolást, 8 hósan már rendesen evett valamit reggelire (pici gyümi), bébiétel ebédre (kb. 1/2 üveg), vacsi pl. kis joghurt, de még rendesen szopizott is. Talán 10 hónapos volt, mire teljesen kiváltottunk egy szopit (először a délelőttit). 13 hónapos korától már csak reggel és este szopizott. Én szerettem volna tovább szoptatni, de a rendes kaja mellett szinte csak cuminak használta a cicit, így hamar elapadt a tejem.:-( Azért 18 hónapos koráig kihúztuk.
2011. febr. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!