Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi kenyeret eszik 1 éves...

Mennyi kenyeret eszik 1 éves babád egy nap, és mikor? Miket adsz neki reggelire?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:

kb. egy fél szeletet, ha házi jellegű kerek kenyér, vagy egy szeletnyit, ha vekni és nem nagy kerek házikenyér.

Mostanában evett - reggelire v. vacsorára - rántottát, bundikenyeret, paradicsomos halkonzervet, kenyeret joghurttal, sajtos kenyeret, sajtos kenyeret felvágottal, palacsintát banánnal, ilyesmiket. De néha reggelire még mindíg elmegy az alma-keksz párosítás is.

2011. febr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vacsira mindig kenyeret kap a kislányom, néha reggelire is (reggel válogatósabb, variálnom kell, van, hogy joghurtot vagy zabpelyhet kap). Reggelente vékonyan kent lekváros vagy mézes kenyeret kap. Este felvágottas vagy sajtos kenyeret adok, néha májkrémeset (én csinálom), vagy tojáskrémest. Mindig adok hozzá valami zöldséget, savanyú ubit, paradicsomot vagy vajretket.
2011. febr. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Reggelire kap általában kenyeret (kiflit). Max.egy fél kiflit eszik meg, de még annyit sem. Van, hogy bundáskenyeret eszik, vagy cukkinis rántottát, vagy a kenyérre tojáskrémet, padlizsánkrémet, sajtkrém sonkával.

Meg még a nagy kedvenc a túrókrém (túró, keksz, joghurt, gyümölcs).

2011. febr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

első vagyok. Ma kapott mézes kenyeret, nagyon ízlett neki. Banánnal és naranccsal kapta.

A kőrözöttet az enyém is szereti:)

2011. febr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
11,5 hónapos babám imádja a kenyeret. Reggelire általában majdnem egy szeletet megeszik, de uzsonnára vagy vacsorára szinte ki követeli. Ha leültetem enni, mindig mutogat a kenyértartóra és kéri a kis kezével:) Így van, hogy nem azt eszi, amit én gondolok neki:) Vagyis: a napi kenyér adagja 1,5-2 szelet. Ez májkrémes,(én készítem neki a májkrémet) vajas, sajtkrémes, bundás, lekváros. Most hirtelen ennyi jutott eszembe.
2011. febr. 23. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!