Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megromlott-e a házasságod...

Megromlott-e a házasságod amiatt, hogy évekig a gyerekkel aludtál és apuci külön szobában?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 13:06
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
81%
Ha a férfinek van normális esze, akkor nem romolhat meg egy házasság csak azért, mert a gyerekkel alszik az anya.
2011. febr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem a gyerek miatt(ő a szobájában alszik 2és fél éves lassan)de külön alszunk az esetek többségében,mert a párom iszonyúan horkol(allergiás is)így én nem tudok pihenni.Van amikor "visszaköltözik" pár napra aztán amikor megint jobban rákezd újra leköltözik.Elfogadta,nincs vele problémánk.Lassan 6 éve vagyunk együtt.
2011. febr. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
39%
Ha az anyának van "normális esze" akkor nem a gyerekkel alszik. Egy kisbabáját imádó apuka.
2011. febr. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 krisztivan ***** válasza:
100%
Én is felajánlottam a páromnak hogy külön alszunk a kisfiammal tőle.Szinte megsértődött mert hisz az Ő gyereke is és nem csak az én dolgom éjszaka megnyugtatni ha baja van .Szerintem ez a helyes hozzá állás egy jó apukától.Pedig 3 műszakban dolgozik.Sajnos sok apuka máshogy látja a dolgokat és igen van ismerősöm akiknél komoly munkával hozták helyre a házasságukat ez miatt.Tisztelet a kivételnek ,természetesen.
2011. febr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Kedves kisbabáját imádó apuka,szeretnék bepillantani a mindennapjaitokba,kíváncsivá tesznek az ilyen felfogású emberek.Egy kicsit azért sajnálom anyukát.Mindig minden körülmény között normális eszű tud maradni?
2011. febr. 20. 16:50
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
A mindennapjaink: Elmegyek dolgozni(3 műszak)mikor megjövök mondjuk délelőttösből elmegyünk sétálni együtt (éjszakás héten ébredés után), ezután játszok a babánkkal, míg a feleségem lazít egy kicsit, este fürdetünk amikor otthon vagyok mindig együtt, majd lefektetjük a picit, hol ő, hol én és mindig minden körülmények között együtt alszunk. Nekünk ez nem volt kérdés. Együtt rászoktattuk a babát hogy egyedül aludjon az ágyában, és ez már gond nélkül megy. A feleségem pont úgy nem szerette volna közénk szoktatni, mint én.
2011. febr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként szerinted mi a baj az ilyen felfogással?
2011. febr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Semmi bajom,hagyjuk ne firtassuk ezt a témát.Egy kicsit sok volt ez nekem ez a "normális ész".Erről sokat lehetne beszélgetni,talán legközelebb.
2011. febr. 20. 17:10
 19/25 anonim ***** válasza:
84%

Az első vagyok.Válaszolok a kérdésedre.A barátnőmék házasságát láttam így tönkremenni.Megszületett a gyerek,és anyuka sarokba rakta apukát,aki így azt érezte,hogy csak azért kellett,hogy megcsinálja azt,aki kitúrta.

A véleményem pedig az,hogyy ilyenkor általában a nő menekülése van a szex elől.Ami egy darabig érthető is,mert szoptat,mert fáradt.De ezt sokáig nem lehet csinálni,mert elhidegülnek és apuka keres más szórakozást.Természetesen kivétel mindig van.

És magyarázat is.De nem szül jót,a különalvás.Szerintem.

2011. febr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
75%
Nalunk tokeletesen mukodik! Mi igy vagyunk boldogok, igaz mi egy hatalmas agyban nem kulon szobaban alszunk.
2011. febr. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!