Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megromlott-e a házasságod...

Megromlott-e a házasságod amiatt, hogy évekig a gyerekkel aludtál és apuci külön szobában?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 13:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
53%
Igen,így lehet elrontani egy házasságot.Mikor a férj háttérbe kerül a gyerek miatt.
2011. febr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
És megmondod,hogy lehet úgy csinálni,hogy ez ne történjen meg.Főleg,ha rossz alvó gyereked van.
2011. febr. 20. 13:15
 3/25 anonim ***** válasza:
87%
Nem.Nem romlott meg.8 éve vagyunk házasok és külön alszunk.Első kislányunk 6 évig aludt velem.1 évig újra apával aztán most meg a picivel és a naggyal alszok.apa külön szobában piheni ki magát ugyanis hajnalban kellnie kell.:)Tökéletes a házasságunk.:)Imádjuk egymást.Szerintem ennek semmi köze a házassághoz,hogy ki-kivel alszik.:)A házas életett simán megoldjuk,sose volt belőle probléma.:)
2011. febr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Elsőtől kérdem,hogy vele ez megtörtént,vagy csak úgy gondolja,hogy ez lehet a végeredmény.
2011. febr. 20. 13:27
 5/25 anonim ***** válasza:
50%

Bocsi, hogy nem pont a kérdésre válaszolok, mert mi 1-2 éjszakától eltekintve nem aludtunk külön. Pontosan azért, mert szerintem ez tönkre tehet egy házasságot.

Amúgy azt miért nem lehet, hogy amíg rosszul alszik a baba, addig veletek van egy szobában?

Mi ezt csináltuk, sőt volt olyan, hogy 4-en aludtunk együtt, mindkettőnk oldalán 1-1 gyerek :)))

De ez csak pár nap volt, a gyerekek a pici 3 hónapos kora óta együtt alszanak és a betegségeket kivéve este 8-tól reggel 7-ig mukk nélkül...

2011. febr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam ilyen házasságot. Most már úgy élnek együtt mint az idegenek. Nagyon sok helyen nehéz különtenni a babát, gyereket,de meg kell próbálni, mert a gyereknek is jobb hosszútávon és a szülőknek is. El sem tudnám képzelni hogy a férjem ne aludjon velem. Emellett imádom a fiam is, de nem velem egy ágyban van a helye. Főleg nem évekig. Szerintem ezt egy férfi sem éli meg jól. Persze biztos van ahol működik a dolog. Nem ítélkezni akarok. Nekünk is nehéz volt hogy a saját ágyában aludjon, de örülök hogy kitartottunk, mert mi a férjemmel előre elterveztük hogy mindenképp megpróbáljuk így megoldani a dolgot, a látott "rossz" példából okulva. Amúgy 7 éves a kisfiú és még mindig anyukájával alszik. Szerintem minél tovább alszik a szülővel annál nehezebb lesz különtenni. Persze biztosan vannak helyzetek mikor tényleg ez az egyetlen átmeneti megoldás. De próbálkozni kell. (Szerintem) Minden jót!
2011. febr. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem gond,ha nem a kérdésre válaszoltál,azért szólok azokhoz akik ebben a helyzetben vannak,mert igazából ők tudnak hiteles válaszokat adni.Ez kb olyan,hogy csak attól kérdezheted meg,hogy milyen egy hegycsúcsot megmászni aki már megtette.Vagy nem mehetsz úszótanfolyamra ahhoz,aki fél a víztől.Remélem,nem értesz félre.Szívesen fogadok minden választ,csak tudnom kell,hogy ki beszél tapasztalatból.
2011. febr. 20. 13:40
 8/25 A kérdező kommentje:
Utolsó,biztos,hogy a különalvás miatt romlott meg az a házasság,nem volt más is a háttérben?
2011. febr. 20. 13:42
 9/25 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem az is lehetett a háttérben hogy már eleve sem volt túl nagy a szerelem mikor a baba megszületett, már csak abból gondolom hogy ha egy férfi és egy nő közt nagyon működnek a dolgok, akkor nem aludnának külön attól még hogy baba van, még ha nehéz természet is. Maximum egymás közé vennék, bár az sem túl jó szerintem hosszútávon. De ezek csak az én gondolataim, és én csak magamból indulok ki. Minden helyzet más és más, és tényleg nem szeretnék ítélkezni, és megbántani senkit.
2011. febr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem egy házasság megromlása nem "egytényezős"...soha nem fog megromlani egy házasság,csak azért,mert a gyerekkel alszik az anyuka! Mindaddig,míg a férjet is "kényezteted",mind lelkileg!!!,mind testileg ;-)

Nálunk köztünk alszik a kisfiunk,(8 hónapos),és mind a kettőnket megnyugtat...habár a férjemnek jó alvókája van,nem ébred fel éjjel,amikor a pici cicizik :-)

Soha nem értettem,hogy miért ekkora gond bárkinek is,hiszen nem az a lényeg,hogy aludjunk,és kipihenjük magunkat???? Ha így alszunk mindannyian,akkor nem érdekel a többi!!!

Egyébként a környezetemben 2 család is van,ahol az anyuka a gyerekekkel alszik...és boldog mindenki (a férj is!)

2011. febr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!