Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiütések a hason, anyatejes...

Kiütések a hason, anyatejes baba. Aloe activatortól lett valakinek kiütéses a babája?

Figyelt kérdés

Mást nem tudok elképzelni. A hasfájás miatt tejet nem iszom már 4-5 napja, ma mondjuk ettem reggelire füstölt kolbászt, de még nem telt el azóta 6 óra. Bár 3 pötty már tegnap délelőtt is volt rajta, de most vagy 20-30 van, ami már sokkal feltűnőbb. Allergia? Vagy a meleg miatt? De akkor máshol is kéne lennie a testén, nem?

Az orvost nem tudom hétfő reggelnél hamarabb elérni. Ugye addig nem lesz semmi baj? 3 hetesek vagyunk.


2011. febr. 20. 12:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem Raffaellótól (benne a mandula) lett pöttyös a babám. Mármint szopizik, és én ettem meggondolatlanul. Kalcium-ot kellett adnom a kisbabámnak (reggel-este 1/2 ampulla kiskanállal szájon át). 1 nap alatt elkezdett csökkenni a kiütés, és a hasfájás is megszűnt. Amíg nem beszélsz dokival akár te is ehetsz/ihatsz kalciumot! Lehet, hogy régebben ettél valamit, de mivel nem iszol tejet, a benne lévő kalcium hiányzik :-). Azért írom, mert érdekes, hogy én születése után tudatlanul tök sok mogyorót meg hasonlót ettem, és nem volt pöttyös, de 3-4 hetesen hasfájás miatt nem ittam pár napig tejet, és neki is utána jöttek ki a pöttyök.
2011. febr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!