Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért írják ezen az oldalon,...

Miért írják ezen az oldalon, hogy a linea, asso, falcon cipők harántemelővel készülnek, mikor azt olvastam, hogy nincs bennük?

Figyelt kérdés

[link]


Most akkor van, vagy nincs a fenti márkákban harántemelő?

A fimanak volt egy falcon cipője (kaptuk) abban én nem láttam harántemelőt.


2011. febr. 20. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
A fiamnak tavaly nyáron volt linea szandálja, és abban volt harántemelő.
2011. febr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Kora ősszel vettünk a hugimnak asso cipellőt és bölcsibe egy szandit, de mindkettőbe volt.
2011. febr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Falcont vagy Asso-t akartam venni a fiamnak, és mindegyikben volt. Igy nem azt vettem.

Hidd el, mi sem az ujjunkból szoptuk, hanem saját tapasztalat. Remek, hogy azt írják, nincs benne, viszont nemigen tudsz mit kezdeni, ha odamégy és mégis van benne.

2011. febr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ma voltam egy cipőboltban, ahol asso cipőket árultak, és ott mondták, hogy abban van. Ok.

Ilyen falcon cipőt kapott a fiam, csak nem ilyen színű, itt a brendon nem írja, hogy van benne, de amelyikben van, oda odaírja. Szóval ha lenne benne, ide is idekéne írnia, szerintem:

[link]

A lineánál valamelyik fórumon olvastam, hogy nincs benne, gondoltam ott is tapasztalatból írják, ezért volt érdekes.

2011. febr. 20. 19:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Ebben a falconban valóban nincsen, én is néztem, de a fiam torkos lába nem fért bele. Az összes többi falconban volt:(
2011. febr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Lehet, zártcipőnek maradunk az elefanten-nél, és majd szandiban veszek valamit a fenti márkák közül.
2011. febr. 20. 21:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!