Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem kerdeztem meg ilyet,...

Nem kerdeztem meg ilyet, tehat ujra felteszem a kerdest, hogyan tisztitjatok a kislanyotok puncikajat, szet is huzzatok a huvelybejaratot, hogy ne nojon ossze?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 20:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Minket a gyerekdokink figyelmeztetett, hogy letezik ilyen es hogy szet kell huzni a a kisajkakat, es ellenorizni minden nap, hogy nincs-e osszenove a huvelybemenet.
2011. febr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálunk a doki és a védőnő olyat mesélt hogy valószínű a sok hámosodást elősegítő poppsikrémek hatására van az egyre több "összenövés". És megkértek hogy ha nincs nagyobb kipirosodás akkor a receptre kapható gyógyszertárit használjuk!

Nem tudom ki mit gondol erről, én nem mondom hogy ez tuti igy van, de szerintem lehet alapja! Hiszen egyre több ilyen probléma van olyan arányba amilyen arányba egyre több hámosodást elősegítő krém.

2011. febr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Rendesen megijedtem. Nekünk azt mondta a védőnő, hogy nem kell széthúzogatni, nem is értettem mért mondja, hiszen mért huzogatnám?!

Soha nem nézte még senki 1 hetes korától, és már 10 hós.

2011. febr. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy egy fültisztító pálcikát kell neki egy párszor végig húzni a punciján a szeméremnyílásnál, de nem szabad széthúzni.
2011. febr. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondták hogy néha azért húzzam kicsit szét, nem nagyon. De azért minden alkalommal nem kell pont azért is hogy ne kerüljön oda popsikenőcs mert nekünk is ezt mondták h pl. bepanthentől összenőhet.
2011. febr. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!