Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem kerdeztem meg ilyet,...

Nem kerdeztem meg ilyet, tehat ujra felteszem a kerdest, hogyan tisztitjatok a kislanyotok puncikajat, szet is huzzatok a huvelybejaratot, hogy ne nojon ossze?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 20:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Pont attól nőhet össze, ha széthúzva kitörölgetetd popsitörlővel, mert az a saját védekezőképességét szünteti meg, aminek következtében a szervezeted egy plusz filmréteget képez oda.

Én soha nem húzom szét, ha kakis, akkor langyos, fürdetőkrémes vízzel és gézlappal áttörölgetem. Ha így látszik, hogy belekerült, akkor folyó vízzel öblítem le a csap alatt. De széthúzni direkt soha nem húznám szét.

2011. febr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem is van két lányom. A felületét törölgettem csak le mindig, esténként volt alapos fürdés, és ez éppen elég. Nem húzogattam soha szét, nem lett gond. Én mondjuk óvatosan krémezgettem csak.
2011. febr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Pont ezert kerdem, mert en sem huztam soha szet, finoman megtorolgettem tisztara, ennyi. Erre 2 honap alatt összenött a puncija, szet kellett szedni a hartyat, a doki vilagositott fel, minden este szethuzni furdes utan. Nem nagy dolog, de ha tudtam volna, elkerulhettuk volna ezt a kellemetlenseget:(
2011. febr. 18. 21:06
 4/15 anonim ***** válasza:

Én ilyet még sosem hallottam, hogy egy kislánynak szét kéne esténként húzogatni.. Kérdezz meg másik orvost!

Egy gyerekkel se csinálták ezt, akit ismerek, mégse nőtt össze senkinek, szerintem ez mástól lesz!

2011. febr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mmmmm...azert mert nem hallottal rola, attol meg van, es nem az orvost kell emiatt levaltani, gyermekgyogyasz, nem gyerekorvos mondta...hat en nem szeretnem ujra szetvagatni, igy szethuzom minden este, nem nott-e ossze...most kenegetjuk a szetvalasztott börikét.szegenyke...az anyja nem torodott vele rendesen:(((
2011. febr. 18. 21:24
 6/15 A kérdező kommentje:
2011. febr. 18. 21:31
 7/15 A kérdező kommentje:
2011. febr. 18. 21:33
 8/15 anonim ***** válasza:
Két lányom van, sosem húzkodtam, egyiknek sem nőtt össze.
2011. febr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Igen, tudom, hogy van ilyen, mert ezen az oldalon olvasok róla először, de furcsa számomra és ellenemre is lenne ezt tenni. (gondolom,neked is, korábban nem is tetted)

És népes családom, amelybe sok lány született és születik és a felnőtt nők rajtam kívül mind orvosok, de férfiorvos rokonaim is vannak, +1 védőnő, ők se hallottak erről.

Pont szóbakerült nemrég, ezért tudom ilyen biztosan.

2011. febr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Férfi orvos külön, bocs:)
2011. febr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!