Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S GYED igénylésénél...

S. O. S GYED igénylésénél nektek is kellett kitöltenetek FIZETÉS NÉLKÜLI SZABADSÁGENGEDÉLY kérelmet?

Figyelt kérdés
Azért nagyon fontos mert a cégem most találta ki hogy kell és már ma lejár a terhességi gyermekágyim és tanácstalan vagyok hogy mit csináljak mert nem értem ez tényleg kell-e ?Miután eljöttem Táppénzre megszűnt a bolt de maga a cég nem tehát tulajdonképpen én még nem lettem elküldve, nem mondtak fel nekem, tehát a szabi vagy annak összege jár nekem.Ezzel nem mondok le arról az összegről nem azért kell ezt kitölteni?
2011. febr. 18. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Kellett, mert amíg GYED-en vagy, addig fizetés nélküli szabin vagy. Ettől függetlenül jár erre az időszakra (a GYED első évére) a rendes szabi majd ha visszamész dolgozni.

Ne aggódj, nincs benne semmi turpisság, ez a normális eljárás!

2011. febr. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat csak az első évre jár a szabi?Ezt nem is tudtam azt hittem 2 évre.
2011. febr. 18. 12:48
 3/10 anonim ***** válasza:
A tgyás idejére (6 hónap) és a gyed első évére jár csak a szabi.
2011. febr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen a gyorsaságod!!!
2011. febr. 18. 12:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Szívesen! :-)
2011. febr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tőlem nem kértek ilyesmit.
2011. febr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen kellett nekem is!
2011. febr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem sem kellett ilyet kitöltenem.
2011. febr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tőllem is kértek ilyen papirt.
2011. febr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Én is több mindenkit megkérdeztem és volt akinek kellett volt akinek nem.Érdekes ez!
2011. febr. 19. 14:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!