Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pénész lehet vagy valami más?...

Pénész lehet vagy valami más? Bövebben lennt.

Figyelt kérdés
Használunk 2lapos angelcares légzésfigyelőt.Szivacsmatracunk fél éves,amit akkor újonnan vettünk.Matrac alján ahol a lapok vannak most foltok jelentek meg.Viszont a kiságy alja rácsos.
2011. febr. 17. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nagy a levegő nedvességtartalma, és a matrac szerves anyagból van (nem műanyag szivacs), akkor esélyes a penész.


Magas hőfokon (90 fok) ki lehet mosni, ha bírja. Ha nem, akkor gyógyszertárban vegyél bóraxot (mondd meg, hogy mire kell), por alakban adják és nagyon olcsó. Azzal mosd ki, ez gombaölő szer.


A legjobb gombaölő egyébként a hipó, azzal is lehet kezelni, ha bírja a matrac anyaga.

2011. febr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is voltak foltok, penész, pedig rácsos az ágy alja

Kimostam a huzatot és kizsellőztettem a szivacsot.

2011. febr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

előz

a gombára az ecet is jó

2011. febr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A penészgomba szerves eledelen él, az ecet meg szerves. Nem igazán jó a penészre.
2011. febr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm gyors válaszokat.MI bajt okozhat,ha esetleg nem vettem észre és 1hetet úgy aludt benne?
2011. febr. 17. 13:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!