Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csináljak rendet otthon...

Hogy csináljak rendet otthon az 5 hónapos babám mellett?

Figyelt kérdés
Ha elalszik naponta 2-szer 1-1 órára, akkor olyan hulla vagyok, hogy inkább alszom vagy netezem, vagy előkészülök, ha valahova megyünk délután. Este viszonylag korán (fél 8-kor) ő alszik, de akkor meg már nekem nincs erőm...
2011. febr. 17. 10:54
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt.5 hónaposan már utált egyedül lenni,minden érdekelte,mindent tudni/látni szeretett volna,csakhogy még nem tudott helyet változtatni,így maradt az,hogy velem cipeltette magát,vagy elvárta,hogy szórakoztassam -amit meg is értek- .Aztán jött a megváltás!Elkezdett mászni és onnantól annak örül ha békén hagyom,hogy mehessen felfedezni a világot :) Most meg azért nehezebb a dolgom végezni,mert folyton azt lesem,hogy őt nehogy baj érje :) De tény,hogy így már kezdem magam utolérni tisztaság ügyben,viszont a rend azóta csak fogalomként ismert dolog .. viszont ez engem nem zavar.Esténként összeszedem a játékokat,hogy reggel legyen mit széthordani :) (10 hónapos)
2011. febr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

11.03-as vagyok

Sajnálom, hogy ilyenek vagyunk, mi emberek, de teljesen más szemszögből látom a kommented után a helyzeted. Karácsonykor 2 napra áthívtam az egyik nagyit, így pucoltam ablakot és csináltam nagytakarítást.

Egyébként gondolj arra, hogy ezek a babák időről időre mindenféle buta szokást vesznek fel, utána pedig elhagyják. Majd kinövi ezt is.

2011. febr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Ez a nagyi/barátnő dolog tényleg jónak tűnik. Annál is inkább mert barátnőm imád takarítani:) Anyum meg szereti az unokáját, és mindig csak nézi a koszos ablakokat, meg enyhe célzásokat tesz rájuk...
2011. febr. 18. 10:08
 24/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nyugtató szavakat. Babám hirtelen ismét "normális" lett... nem tudom mi lelte 3 hétig. Noha az ablakokat még nem mostam le, de ismét helyreállt a "rend" a babával és a lakásban meg a fejemben is.:):):)
2011. febr. 21. 12:00
 25/25 anonim ***** válasza:
:-)
2011. febr. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!