Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy többet...

Mit csináljak, hogy többet igyon a 10 hónapos fiam?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon keveset iszik, napi 1-1,5dl víz, gyümölcslé vagy tea. (Tápszer kb 5 dl.)

Próbáltam itatni cumisüvegből, 2 féle csőrös itatóból. Pár korty és utána elutasítja. Mit csináljak még?


Más is van így, hogy ennyire keveset iszik a babája?


2011. febr. 16. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ha nem lenne mellette folyamatosan a cumisüveg tele, akkor az én fiam se nagyon inna egész nap.

Én egész kicsi korától, mindig tettem mellé az üvegbe inni, és akkor iszik, amikor megkívánja.

Nem én itatgatom.Ő is többet iszik, nekem is egyszerűbb.

2011. febr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5 dl + 1,5 dl, nem is kell neki ennél több.
2011. febr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
6,5 dl elég? A főzelékeket próbálom még hígabbra csinálni.
2011. febr. 16. 15:42
 4/8 anonim ***** válasza:
A lányom másfél hónappal idősebb a fiadnál, pont ugyanannyit iszik ő is. Reggel, este 2,5 dl tápszer, napközben 1-1,5 dl víz. Elején én is aggódtam, de a pelusok általában jó pisisek, így már nem foglalkozom vele.
2011. febr. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is csak 2-2,5 dl vizet iszik, ő is tápszeres, 10 hónapos. Már nem aggódom miatta, az elején próbáltam neki teát, babagyümölcslevet adni, most ennek az az eredménye, hogy ugyanannyit iszik, de pl a vizet nem hajlandó.
2011. febr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor nem egyedi, ami nálunk van...
2011. febr. 16. 15:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor Ti nagyon szerencsések vagytok, mert az én lányom pár kortyon kívül nem iszik semmit, persze a fél liter tápszer megvan, de se tea, se gyümölcslé, se víz. Semmit. Most már néha teszek egy kis sót az ebédjébe, mert két hét múlva lesz egy éves, de még így sem iszik többet.
2011. febr. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
enyém se iszik sajna, és nekünk járni kell nephrológiára vizelet vizsgálatra havonta:( Pár korty, kivéve ha lázas akkor 1-2 decit megiszik.
2011. febr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!