Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2008.8-9. hónapban szült...

2008.8-9. hónapban szült anyukák mit tud a babátók?

Figyelt kérdés
Kislányom aug. 31.-én született és nem akar forgolódni. Tudom, hogy nem vagyunk lemaradva, de érdekelne, hogy miket tud a babátok.
2009. febr. 12. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Annyit amennyit a tied:) 09.08.
2009. febr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam szeptember 1-én született. Ő egy hónapja tud már a hátáról a hasára fordulni, vissza még nem. Eddig nem nagyon szeretett hason lenni, de most hogy már magától fordul át, már elég sokáig úgy marad. Nagyon sokat "beszélget" tárgyakkal és velünk is. Foga még nincs. Szépen eszik kanállal (mivel ő kapott tápszert is pótlásnak, a védőnő javaslatára már elkezdtük a hozzátáplálást).
2009. febr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

aug 18.-án született a fiam,-

és csak jobb oldalra tud forogni a hátáról a hasára.

-egyenes háttal ül egyedül és úgy játszik/azóta arany életem van/

-ritkán sikerül neki kúszogatni előre, de főképp hátra indul meg

2009. febr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is a napokban kezdtünk el forogni a hátunkról hasra. Azóta elég sokat elvan hason, pedig utálta. Támasztva ültetgetem, húzná fel magát fekvésből ülésbe, de nem nagyon hagyom-még. Sokáig elbíbelődik a játékaival is.

Egy 2008.08.23.óta anyuka :)

2009. febr. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! A kisfiam 2008. szeptember 7-én született. Ülni úgy tud, hogy fogom a kezét, hogy ne dőljön hátra (de nem engedem nagyon sokáig). Az átfordulással még csak próbálkozik, lassan remélem az is sikerülni fog. A kanálból evés még nem nagyon megy neki, pedig már elkezdtük a hozzátápit, kúszik-mászik, ha fekvő helyzetben megfogom a kezét, akkor felhúzza magát álló helyzetbe. Állandóan magyaráz, artikulál a kis szájával, kezdi felfedezni a lábát.
2009. febr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia.Az én kisfiam is Augusztus 31.-én született,már forgolódik mind a két oldalra,hasról- hátra,szeret üldögélni,szépen tartja magát(egyedül még nem ül),sokat mosolyog,beszélget(a maga nyelvén),és nagyon jó evő.Üdv.

5.5hós baba anyuja

2009. febr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam 09.29-én született.

Hátról hasra már szinte tökéletesen fordul, visszafelé mégcsak nem is próbálkozik. Tárgyakat már pakolgat egyik kezéből a másikba. Támasztva szépen ül(ne, ha hagynám). Rengeteget beszél és hangosan "röhög".

Ma este próbálkozott kúszni.

És nagyon jól tud már hisztizni, ha valami nem az akaratának megfelelően történik! :-)

2009. febr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom 2008.08.18. született és kb 2-3 hete tud hasra fordulni és pár napja probálkozik a vissza fordulással. A játékaival jó elvan akár képes 45-60 percet is önállóan eljátszani, az ülés támasztással jól megy bár ezt nem igazán hagyom állandóan felül ha megfogom a két kezét, háton vagy hason van tolja magát a lábaival.

2009. febr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam aug. 19én született. Jan.01-étől egy hétig állandóan magától hasra fordult, de azóta már nem sokszor. Néha sikerül hasról hátra is forogni. Sokat "magyaráz" gagyog, nevetgél, hangosan kacag. A lába ha csak teheti a szájában van. Megtartva ül. A takarójával szokott "bírkózni" és akkor az oldalán fekszik. Foga még neki sincs.
2009. febr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!